Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Cha Cha vagy ZTE Skate?

HTC Cha Cha vagy ZTE Skate?

Figyelt kérdés

Ez a két telefon között vacillálok, de nem tudok dönteni. A HTC-ben jobban bízok de a Skate tetszik jobban...


Cha Cha:

[link]


Skate:

[link]



2012. márc. 10. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
A ZTE Skate egy hulladék, Cha Cha meg elég furcsa koncepció, inkább vennék egy normális érintős telefont.
2012. márc. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 akos987532 válasza:
Nekem Skate m van a Cha Cha .... A Skate az nagyon jó sokan mondják hogy nem jó lassú de nem rohatt jó én nagyon ajánlom.
2012. márc. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző:


akkor gondolom még nem próbáltál egy komolyabb játékot sem.

Persze a Skate jó, ha Angry Birds meg egyéb kis gyenge játékok érdekelnek csak (ráadásul Angry Birds komolyabb szintjei is már laggolnak rajta), de egy ARmv6-os proci nem bírja a durva játékokat.

2012. márc. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kurbi20 válasza:
Segítek! egyértelmûen a zte skate a htc egy régi vacak ami még nyomi is semmi baj nincs a skate procijával akadás nélkül elmegy rajta akármi! nem találtam olyat ami akadt volna!
2012. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző:


soroljam? 9mm, Dead Space, GTA 3, Shadowgun, Modern Combat 3, és még nagyon hosszú a lista.


Igaz, ez a Cha Cha elég szar telefon, de te is mit isteníted azt a szart?

ZTE Skate rohadt gyenge hardver, nem elég, hogy a komoly játékok sem mennek el rajta, de még a menüben is simán tud akadni

2012. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megvettem kb. 1 hete a Skatet, nekem hardverileg semmi baja nincs, mondjuk én nem nagyon játszom rajta ilyeneket... Menüben, meg egyébként sehol sem akad. Nekem inkább azzal van bajom, hogy egy napot is alig bír ki az akksi, meg recseg ropog az egész... Arról nem beszélve hogy a kijelző alatt tele van porral az egész, amit azt sem tudom hogy lehetne kiszedni, mert nagyon idegesítő... A kamerája is elég ócska, de én szeretem úgy kerek-egészben a telefont. Nekem megteszi :)
2012. ápr. 9. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!