Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vagy iOS a jobb...

Android vagy iOS a jobb mobiloperációs rendszer?

Figyelt kérdés
Vettem egy jó barátomtól egy használt iPhone 4-et és ő Androidot telepített rá mert azt mondta hogy az jobb... Kérdésem az lenne, hogy szerintetek megtartsam az Androidot vagy telepítsem rá az eredeti iOS-t?
2012. márc. 10. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
WTF????
2012. márc. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pistike ismét unatkozik
2012. márc. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ébredj fel és ne írkálj hülyeségeket.
2012. márc. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

FAKE!

azért megnézném hogy telepít ios-re droidot :D

2012. márc. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Futtatni amúgy lehet róla. Legalábbis 3G-n meg 3GS-en próbáltam. De letörölni az IOS-t nem lehet. Csak azt lehet max megcsinálni, hogy bootolás előtt lehet választani az Android és az IOS között.
2012. márc. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De nagyon hulladékul futott rajtuk, az biztos
2012. márc. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na elmész te a tudod hová.... Apple termékre Androidot rakott? Barátod volt maga Steve Jobs, és külön gyártás iPhone-ja volt?


Van egy olyan program, amit ha megnyit az ember, akkor választhat iOS, Android és Windows home alapú rendszer között, de elég gyér.


iDevice-on értelem szerűen iOS-t kell használni...

2012. márc. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem csak IPhonra töltött Android menü skint? Lehet jól átvágott téged, kínai Phone 4 külsőleg hasonlít rá.
2012. márc. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!