Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia Ray...

Sony Ericsson Xperia Ray telefonom van. Körülbelül két napja automatikusan bekapcsol mindig a kijelzője úgy, hogy hozzá sem nyúlok. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Pár másodpercig világít, majd újra kikapcsol. Nem fut a telefonon semmi. Minden alkalmazás, wifi stb ki van kapcsolva. Nem lehet, hogy a szoftverét kell frissíteni? Vagy esetleg hardver gond lehet?
2012. márc. 10. 14:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha arra gondolsz, hogy csak úgy felvillan a képernyő, azt az én x10 mini-m is szokta, töltés közben, bár sztm már anélkül is volt. Okot viszont én sem találtam rá.:-/
2012. márc. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Töltés nélkül csinálja, az utóbbi két napban egyre többet. Az imént frissítettem a szoftverét és ugyan úgy felvillan:( Elég zavaró.
2012. márc. 10. 15:55
 3/11 cvcjudit válasza:
Szia, xperia8-am van, kb egy hónapja csinálja u.ezt. Eddig 4x voltam a szervízben-garanciális- mindig csak firssítették,ill. az sd kártyát formázták, de kb.2-3 nap után minden kezdődik előlről.
2012. márc. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem, hogy miért csinálja. Akkor kezdődtek a gondok, amikor egy idegen fülhallgatót dugtam bele zenehallgatás közben, nem pedig a Sony Ericssonosat, amit gyárilag adtak. A szervízben azt mondták, hogy ez okozta a bajt. Hiába frissítették a szoftvert nekem sem működött. Majd otthon visszaállítottam a gyári beállításokat és hirtelen megszűnt a probléma. Ajánlom mindenkinek a gyári beállítások vissza állítását, nekem bevált:)
2012. márc. 24. 12:31
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja, és csak eredeti Sony Ericssonos tartozékokat használjatok!
2012. márc. 24. 12:32
 6/11 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez volt a problémám, pedig nekem MiniCM7 2.2.0 rom 2.3.7 android verzió, 2.6.29.6-nAa-11 kernel van fönt a Sony x8 telefonon, ami fényévekkel jobb mint a gyári rendszer. Legalább egy hete csinálja a képernyő véletlenszerű bekapcsolását, volt már olyan, hogy 1 perc alatt háromszor bekapcsolt. A megoldás: KAPCSOLD KI AZ AUTOMATIKUS FÉNYERŐT.(Mivel ezek szerint nem szoftveres hiba, valószínű a fényérzékelő hibája okozza a problémát.) Mióta kikapcsoltam az automatikus fényérzékelést, "megjavult" az x8.
2012. márc. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Zsil válasza:
Nekem Sony Ericsson Arc S-em van, ugyanezt csinálja. Erre a típusra valami gyógyír? Mert ezen nincs olyan, hogy automatikus fényerő kikapcsolás....Segítsetek légyszi, elég idegesítő.
2012. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Próbáltad már a gyári beállítások visszaállítását? Nekem az megoldotta a problémám. Amúgy én sem találok olyat, hogy automatikus fényerő kikapcsolása. De lehet, hogy én vok a bamba. Le tudná írni az előző válaszadó, hogy pontosan hol találta meg?
2012. ápr. 3. 09:23
 9/11 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem kb. 2 hetes a sony ray és ugyanez a gondom vele!A kijelző folyton felvillan,és nagyon sokszor!Ráadásul az aksi regggel leveszem és estére lemerül! :(

Mi a gond? Mit csináljak vele?

Semmilyen más fülhallgatót,semmit nem dugtam bele ami nem sony-s! Segítsetek! :)

Előre is köszi :)

2012. máj. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ranctalpas ***** válasza:
Nekem Lg Optimus L3 van és szintén bekapcsol a képerny egy-kt másodpercre. Van úgy hogy 5 másodpercenként is. Most azt csináltam, hogya képernyő kikapcsolási időt áttettem egy másik időintervallumra, hátha ez segít....
2012. jún. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!