Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az új telefonom nem veszi a...

Az új telefonom nem veszi a töltést, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt vettem 1 új mobilt (sony ericsson live), az előírtak szerint szépen le is merítettem de mikor oda került a sor hogy feltöltsem egyszerűen nem reagál rá, a telefon nem veszi a töltést. Mi lehet a baj? Valami megoldás lenne-e esetleg ?

2012. márc. 10. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"az előírtak szerint szépen le is merítettem "


Hol van ez előírva?

Nagyon kíváncsi lennék rá.


Mobil akkut nem merítünk le. Semmi szükség rá. Feltölteni kell inkább.

2012. márc. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
le kell meríteni,és 16 órát kell tölteni,ha elsőnek használjuk az akksit.
2012. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
az eladó mondta nekem hogy le kell merítenem és 16 órát kell felraknom tölteni de egyszerűen be se tudom kapcsolni annyira le van merülve ...
2012. márc. 10. 14:56
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem kell meríteni sem 16óra
2012. márc. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Sem pedig 16óráig tölteni... ha nagyon le van merülve akkor ne is akard bekapcsolni... kikapcsolja tedd fel tölteni.


(Bocs előbb elküldtem mint akartam...)

2012. márc. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"le kell meríteni,és 16 órát kell tölteni,ha elsőnek használjuk az akksit."


Nem egészen.

Ez kb 10 éve volt így.

Ma már nem kell.

A sok paraszt eladó viszont még ezt szajkózza.

Ha arra jársz nyomj egy sallert annak aki ezt mondta neked. Ha kérdezi hogy miért akkor szó nélkül adj még egyet és mondd hogy ez a lemerítős tanácsért jár.


Amúgy hagyd a töltőn a telefonod, ha egy óra alatt nem kezd tölteni akkor viheted vissza mert annyira lemerült hogy a töltésvezérlő letiltja mert az alacsony fesz miatt hibásnak veszi.

2012. márc. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Tehát:

Nem kell 16 óráig tölteni, nem kell teljesen lemeríteni. Ezeket az akkumulátorokat nem kell!!!

Egy új mobilt 2 napig nyúztál minden töltés nélkül?? Tedd fel kikapcsolva a telefont tölteni, ha szerencséd van akkor pár óra múlva magához tér. Ne várd, hogy rögtön jelezze a töltést.


(bocs előzőket mobilról küldtem...)

2012. márc. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
felraktam de semmi... köszönöm a válaszokat
2012. márc. 10. 15:15
 9/13 anonim ***** válasza:
Mint írtam ne várd rögtön amíg kijelzi a töltést. Hagyd békén néhány óráig és ha szerencséd van akkor néhány óra múlva kijelzi a töltést. Ha nem akkor vegyél új akkumulátort. És azt ne merítsd le 2 napig...
2012. márc. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Fent hagytam a töltőn nem tudom hány órát de semmi... Holnap vissza viszem az üzletbe de remélem nem kell semmit se fizetnem különben saller osztás lesz XD
2012. márc. 11. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!