Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan állíthatom vissza...

Danimany99 kérdése:

Hogyan állíthatom vissza Android Marketre a Google Play webáruházat?

Figyelt kérdés
Telepítettem a Google Chroome to Phone alkalmazást (még a normális Marketből) és nem mentem vele semmire. Ezért le is töröltem. Visszamentem a Marketbe, hogy szétnézzek az új alkalmazások között. Kidobott valamit, hogy az Android Market valami Google Play áruházzá alakul át. Eltűnt a szöveg mielőtt elolvashattam volna, és a Market helyett megjelent a Play webáruház. Az ikon is megváltozott a menüben. Hogyan tudom visszaállítani a régi Marketre? Előre is köszi! Üdv.: danimany99
2012. márc. 10. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Már nincs Market, Play van helyette.
2012. márc. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, a régi market megszűnt.
2012. márc. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A barátomnak is Samsun galaxy mini-je van és neki még a régi market van meg...
2012. márc. 10. 15:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs visszaút.
2012. márc. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De azért ugyanazok az alkalmazások megvannak rajta? És ugyanúgy működik, mint a régi Android Market?
2012. márc. 10. 15:32
 6/8 anonim ***** válasza:
csak a neve változott.
2012. márc. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg az általános szerződési feltételek...
2012. márc. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösz, mindenkinek :)
2012. márc. 10. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!