Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperia live...

Sony ericsson xperia live with walkman? (többi lent) SÜRGŐS

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy ilyen telefont Sony ericsson xperia live with walkman. Nekem azt mondták hogy több érintőpontot érzékel, de minap beszabadultam egy üzletbe, ahol ki volt rakva belőle egy kipróbálni. Beléptem a böngészőbe, és próbáltam nagyítani (két ujjal, ahogy az iphone nagyít)de nem sikerült, csak a "+" és a "-" jellel tudtam az oldalt nagyítani. Lehet hogy csak én voltam a béna, vagy a böngésző nem dolgozik két ujjal, csak appps-ok. De lehet hogy a forrásom téved, és csak egy érintőponttal dolgozik. Írja meg valaki hogy akkor most mi van, mert nemsokára szeretném megvenni, és ez döntő pont lehet.
2012. márc. 10. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Valamit rosszul csinálhattál, mert támogatja a multitouch-ot. Amúgy sima Live with Walkman, ez nem az xPeria család tagja.
2012. márc. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tényleg multitouch-os, lehet a böngésző ami rajta volt nem támogatja csak ezt a pin-zoomot vagy hogy hívják.
2012. márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az utolsónak lehet igaza.Egy frissebb kéne rá csak nem rakják rá ,mert hát minek úgyis csak a kirakati.

Amúgy tényleg multi-touch-os...

Avagy te rontottad el de ennek elenyésző az esélye :D


PoWn3D

2012. márc. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%

Mi van veletek.?!

1 : a legfrisebb verzió is kijön rá ( ice cream..)

2 : frissíted a szoftvert akkor jó lesz a nagyítás

3 : Se live with Walkman Xperia telefon( Xperia= Sony )

4 : Ennél jobb telefon nincsen , az apple meg egy trágya cég a ringyózzal együtt ( rinygyóz = winfos)

2012. márc. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az Xperia nem egyenlő a Sony-val, az is csak egy szérianév, mint pl. a Samsung-nál a Galaxy család.
2012. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4


SE Live with Walkman NEM Xperia szériába tartozik, és Xperia nem egyenlő Sony, az Xperia az csak a Sony-nak az egyik szériája.


És hogyne lenne ennél jobb telefon, szerinted miért gyártanak 150 ezres telefonokat is, ha 36 ezer forintért meg lehet kapni a legjobbat?

Azzal egyetértek, hogy ennyi pénzért ez a legjobb, de nem ezt írtad

Apple meg nem szar cég, csak túlárazott, és a Ringyóz Phone 7 is egy jó oprendszer.

2012. márc. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

AzLWW nem Xperia.

AZ APPLE túlárazott lufi, csak a dizájn a fontos+ néhány extra. Magyarországon nincs túl nagy haszna az appokat illetően és ha vki nem tud angolul akkor megszívta amúgy a nagyítás működik 5 pontos multitouch

2012. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!