Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha elhasználom a havi adatforg...

Ha elhasználom a havi adatforgalmat, azt jelzi valahol?

Figyelt kérdés
Most vettem egy új telefont, amihez 100MB ingyenes adatforgalmat kaptam, de nem szeretném túllépni, ezért fontos lenne hogy tudjam, hogy hol járok.
2012. márc. 10. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen telefonod van?
2012. márc. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
SE Live with Walkman.
2012. márc. 10. 23:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Android marketre felmászol és leszeded a trafic contorll app-ot

az mindent kiír. Be tudod állítani a limitet és hogy mikor szóljon neked.

2012. márc. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

T-Mobile küld egy SMS-t ha elérted a 80%-ot, 100%-ról még nem kaptam SMS-t mert sosem értem el, de szerintem akkor is írnak.

Más szolgáltatónál meg úgy tudom csak belassítják a netet, de nincs túlforgalmazási díj vagy mi.


Amúgy 1000 adatforgalom figyelő program van Market-en, pl. 3G Watchdog, de nekem a Traffic Monitor jött be.

2012. márc. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a Traffic Monitort, és jelzi, úgyhogy köszönöm a segítségeket! Ment a zöld kéz!
2012. márc. 11. 11:37
 6/6 anonim ***** válasza:
3g watch dog az a legjobb :)
2012. máj. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!