Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericcson xperia neo...

Sony Ericcson xperia neo típusú készülékemet leejtettem és azóta az előlapi kamerája nem működik! Mi lehet a baja (bővebben lennt)?

Figyelt kérdés
Vagyis működik csak ilyan szines csíkok szaladgálnak rajta függőlegesen a csíkok mögött látom magamat ha koncentrálok de elég erősek ha képet csinálok vele azon is ottvannak a csíkok.Tehát arra lennék kíváncsi hogy mi lehet a baj,költséges-e a javítás és a garancia miatt megjavitják-e az ilyen jellegű kárt?
2012. márc. 11. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
valószinűleg megsérült a kamera. vidd el szervizbe .
2012. márc. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én is leejtettem, de nekem a kamera elinditása után csak azt irja hogy a kamera nem elérhető. de szerintem nem a kamerával van a baj, hanem a szoftvert rosszul frissítette, mert más alkalmazásokkal működik a kamera.lehet ez?:S
2012. máj. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!