Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sonny ericsson xperia x10...

Sonny ericsson xperia x10 mini telefonban gondolkodtam, ami 27 ezer lenne. Szerintetek megéri? Tudtok ennél jobb telefont javasolni, ami maximum 35ezer?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:

a tmobile webshopjában a sony ericson live wit walkman! 35 ezer!

domino kártyában ingyen kiszállítás

2012. márc. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előző válaszolóval.De ha mindenképp hasonlót akarsz akkor mini.

Az x10 már kicsit lejárt és a sima miniben nicns elforgathatő qwerty ezáltal úgy kell írnod minha egy nyomó gombos telón lennél..

2012. márc. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

NEM kötekedésből de!


"a sima miniben nicns elforgathatő

qwerty ezáltal úgy kell írnod minha egy nyomó gombos telón

lennél.."


ha az xperia minire gondolsz akkor:az nem elfogadható hanem kicsúsztatható és ha elfordítod a telefont akkor nem kell úgy írni minta régi nyomógombos telefonon hanem előjön a qwerty


de a mini jóválasztás

2012. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én az x10 mini re gondoltam bocsánat :D

Amúgy igaza van az elsőnek:Live with Walkman

Anyit tud mint egy SE mini(nem x10).Csak maga a telefon és a kijelzője nagyobb és rárakták a Walkman jelet :D

2012. márc. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én x8-at szeretnék,de mindenki azt mondja ,hogy a live with walkman jobb,ezért szerintem az jó választás lenne számodra :)
2012. márc. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :)
2012. márc. 12. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!