Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha pl. : Budapesten egy...

Ha pl. : Budapesten egy Telenorüzletben veszek egy telefont, akkor azt Székesfehérváron is megcsinálják ugyan ugy garanciával? Vagy csak abban az egy üzletben ahol vettem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Bármelyik üzletbe beviheted. Saját példámból, én nem vihetem be amit még annak idején egy üzletben vettem, mert az már bezárt, helyette van máshol, másik.

Sőt, ha interneten rendelted, akkor is bármely üzletükbe beviheted.

Az sem biztos, hogy Székesfehérváron van épp szervizük (nem tudom, lehet van) és csak felküldik a legközelebbi szervizbe.


A lényeg: Bármelyik telenor üzletbe beviheted. A lényeg, hogy legyen meg a garancia papír, és a számla.

2012. márc. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsit sok lett a: "A lényeg" :D bocsi
2012. márc. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:D Semmi gond! :) *.*
2012. márc. 12. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!