Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung S5230 Star La...

A Samsung S5230 Star La Fleur  jó telefon,  megéri megvenni ?

Figyelt kérdés

2012. márc. 12. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jó, esetleg 5000Ft-ért vennék egyet. Inkább gyűjtsél egy olcsóbb androidosra.
2012. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bp1985 ***** válasza:
Tökmindegy, hogy láfleur, pink, fekete, zöld, lila. Ugyanaz a hulladék szemét.
2012. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az utódja van, Samsung Szar II /nem kevertem össze a Z-t a T-vel/. Annyit mondhatok róla hogy az 5230 még mindig stabilabb telefon az 5260-hoz képest,a wifi és a néhány újítás ellenére. Internetezést meg se próbáld,mert kevés a memória/kevés az erőforrás hibaüzenetet kapsz, a szerviz lesz.rja,a szolgáltató szintén. 2-szer vittem be ez miatt, és semmi sem változott. Annyit elismertek hogy egy olyan szoftverre várnak a samsung-tól ami orvosolja ezt a problémát.Én próbáltam velük szót érteni,hogy akkor visszaadnám a telefont,és választanék másikat,de nem hajlottak rá,annyit mondtak,hogy amíg a szerviz nem ad ki egy tanúsítványt,hogy a telefon javíthatatlan addig ők ezzel nem foglalkoznak. Nem baj,legközelebb már nem őket választom,pedig 7.-ik éve vagyok előfizetőjük.
2012. márc. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 1,5éve olyan telom van...de pink-be!Jó teló de inmkább gyüjtsél mégpénzt ésvegyél egy jobbat,ami nem tömeg telefon
2012. márc. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!