Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefon: Samsung Galaxy...

Új telefon: Samsung Galaxy S2: megéri a pénzét, megéri megvenni, illetve vélemények róla?

Figyelt kérdés
Szóval: Tudom, hogy milyen gyorsan fejlődik az okostelefon ipar, és percről percre változik a piac. Ifost semmiképpen nem vennék. Nagyon szeretem a Wildfire-em, de az a bajom, hogy semmi sem fut rajta rendesen, szinte minden akad rajta (akár a böngésző is). Ezért most szeretnék venni egy felső kategóriás telefont. A kérdés, hogy megéri az S2 a 130 ezret? Első két magos telefontként, vajon mennyire okos dolog? Válaszokat előre is köszönöm :D
2012. jan. 26. 18:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Nem ő volt az 1. 2 magos, ha jól tudom. Amúgy meg még szinte mindig nincs vetélytársa a 2 magosok közt..

Én meg vagyok vele elégedve, de idén a 4 magos telefonok lesznek a legjobbak. 1x fagyott még 4 hónap alatt. Semmi baja nincs. Meg vagyok vele elégedve.

2012. jan. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdéses: hiszen még a két magosok is alig vannak itt, már nyomják kifelé a négy magos telókat. Akkor megéri megvenni ezt? Ennél drágábban semmiképpen sem vennék telefont.
2012. jan. 26. 18:29
 3/32 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri, hardveresen nagyon jó. Az más kérdés, hogy én nem venném meg, több okból sem, de nem rossz telefon.
2012. jan. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Ha drágábban nem vennél telefont, akkor 1 2 magos készülék tökéletes lenne, mert a 4 magosok sokkal drágábbak lennének majd. Figy, én nem bántam meg. Játékokra az S2 is tökéletes, s nem hiszem, hogy 1-2 évig ki fogják használni a 4 magot.. Még az 1 magos készülékeken is mennek a normális játékok, mint 1 Modern Combat 3, vagy ilyesmi, s nem is akad, akkor a 2 mag? :D

A melegedése nem hiba, csupán vékony a készülék.. A 4 mag az még gyors, de valamit ki kell adniuk a gyártóknak, hogy jöjjön a bevétel.

2012. jan. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Jolinar, és milyen okokból nem vennéd meg?
2012. jan. 26. 19:16
 6/32 anonim ***** válasza:
Mert Amoled, meg műanyag.. :D
2012. jan. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Amoleddel mi a baj? O.o Idáig abban a hitben éltem, hogy annak vannak a legszebb színei...
2012. jan. 26. 19:21
 8/32 anonim ***** válasza:
A műanyag nem is zavarna, csak a kis felbontás (ekkora kijelzőre már édeskevés a WVGA), a nagy méret, a nem túl jó kamera (Sensation képei/videó mellé téve látszik), a gyenge gyári rom, és a tény, hogy Samsung. Hiába csinált egy egész jó telefont az S2-vel, attól még rossz az összes többi telefonja (a W azt hittem, kivétel lesz, de annak meg csak a kamerája jó), pofátlan árazással.
2012. jan. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Az S2 amoledje egész tűrhető, csak a színei túlszaturáltak nekem, a böngésző fehérje pedig szürke/mocsárszínű.

Csak a többi amoled nagyon rossz a pentile matrix miatt.

2012. jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
Jolinar, miről beszélsz? az enyémen minden hófehér.
2012. jan. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!