Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia Neo V...

Sony Ericsson Xperia Neo V tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok ezzel a készülékkel kapcsolatban?
2012. márc. 12. 18:52
 1/5 anonim válasza:

hello!


én most vettem múlt csütörtökön még ismerkedünk nekem ez az első okos telefonom. De a lényeg nagyon jó telefon mindent tud amit tudnia kell gyors nem akad soha szép nagy kijelző gyors net nekem eddig nincs semmi problémám vele . Gyönyörű kijelző (Bravia engine) szerintem simám megéri az árát

2012. márc. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen van 2 hete és nagyon szeretem mindent tud ami kell ;)
2012. márc. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, akkor azt hiszem beszerzem :)
2012. márc. 12. 21:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ma vettem és idáig minden oké. Csak én nem tudom nagyon kezelni :)
2012. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hosszú lesz :)

Az én külön bejáratú, sötétkék példányommal tegnapelőtt néztem először farkasszemet.

Az elődjéhez, egy Nokia 5800-hoz képest maga a virtuális Kánaán, engem nagyon megnyert magának. :))))

Sztem tök szép külsőre, imádom, hogy (az én mércém szerint) batárméretű kijelzője van.

(Sokat vacilláltam a Ray és a Neo V között. Végül a nagyobb képernyő miatt döntöttem ez utóbbi mellett, és mikor először bekapcsoltam, tudtam, hogy jól döntöttem... vmi eszméletlen a felbontása, gyönyörűek a színei és nincs bosszantó Aprajafalva-fíling...)


Nekem tök új az android cucc is, szóval a bőség zavarában azt se tudtam először, mit töltsek le, hova nyúljak, mibe piszkáljak bele, ámultam nagy bociszemekkel, hogy mekkora a lehetőségek tárháza :D

Aztán persze szép fokozatosan belaktam a telót, feldobáltam rá egy rakás új, praktikus és/vagy izgalmas appot, megrendszabályoztam a főképernyőt, közben rácsodálkoztam egy csomó mindenre.

Imádom, hogy ilyen egyszerű a kedvem szerint dizájnolni!

A böngészés, meg általánosságban a működés sebessége tapsot érdemel.

Kíváncsi vok, milyen lesz, miután telepakoltam...


Na most jön az akadékoskodás:

-intenzív wi-fi használat mellett g€cire melegszik a hátlap.

-A túlhajszolt multitask-életmód hamar kimeríti szegénykét- tudom, elvileg ki lehet sakkozni, hogyan lehet ügyesen gazdálkodni az energiáival, de nekem ez egyelőre még nem nagyon jött össze. Intenzív használat mellett 14 óra után beadta a kulcsot.

-Kisebb gond, hogy a kamerája egy kicsit ratyi, mert egyrészt ezzel tisztában voltam, mikor megrendeltem, másrészt sose voltam nagy mobil-fotós.

-Még nem sikerült nevet találni neki, azt se tudom eldönteni, h fiú e, vagy lány. :(

2012. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!