Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az LG...

Mi a véleményetek az LG Optimus 2X telefonról?

Figyelt kérdés

2012. márc. 12. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne vegyél LG-t, nem tudnak jó ROM-ot csinálni... sajnos...
2012. márc. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szar, nekem olyan volt de rögtön el is adtam mert olyan lassú volt alauncher
2012. márc. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hiába a 2 mag, ha azok nem jók.

Amúgy LG t ne vegyél okostelefon terén.


Yupiter

2012. márc. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ennyire ne szidjátok az LGket!! >:(

Am youtube-on keress arra a videora, hogy GSMonline-LG optimus 2x vagy valami ilyesmi a neve.....magyarul dumálnak alatta! Érdemes megnézni

2012. márc. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem szidnám, a telefonnal alapból semmi bajom (nekem is LG van, Optimus Black) de a ROM-ok amiket csinálnak rá... Oké most a 2.3al egész jó, de akkor is... olyan hibák vannak benne... Például a érintő gombok világításának az ideje nagyon rövid, pár másodperces...
2012. márc. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nyilván azért rövid, mert ha végig világítana, ameddig a kijelző, akkor nem bírná sokáig az aksi >>> az lenne a baj, hogy hamar lemerül
2012. márc. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
...előző szoftverben a 2.2.2-ben végig halványan világított... nehogy már ezen spóroljanak...
2012. márc. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!