Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes HTC Desire HD-ről...

Pianoboy kérdése:

Érdemes HTC Desire HD-ről iPhone 4S-re váltani?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi miatt, ha nem, mi miatt? Hátrányok, előnyök?

2012. márc. 13. 15:46
 1/7 anonim válasza:

kb ugyanolyan kaliberű telefonokról van szó, (felső kategória) tehát rajtad áll hogy mit szeretnél használni iOS-t, vagy Androidot.

Én androidot használok, és szerintem a Desire HD egy nagyon jó telefon! :)

2012. márc. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
android > iOS
2012. márc. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

iOS >> Android.


Megéri. Nézz csak teszteket, összehasonlításokat...

2012. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik se > meg <, mindkettő jó, és mindenkinek más jön be.

Aki szarozza az iOS-t barom, aki szarozza az Androidot barom.

Nekem sosem kéne iOS, mert Android sokkal jobban bejön minden szempontból, de iOS-sel sincs semmi baj.

2012. márc. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát hátrány az igazából az ár. meg attól függ, te szereted-e az ilyen nagy telókat, én személy szerint az iphone mellett vagyok, mert bár volt már több 4-4+ colos telóm, szerintem a 3,55 az olyan se kicsi se nagy, tehát pont kényelemes. és hát igen, minden másban neked kell döntened, ios szerintem jobb, mert én azt használom, de volt már wp7 is és android is, nekem idáig a wp7 jött be legjobban, és az android a legkevésbé, de ez csak az én véleményem.
2012. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a válaszokat, nézek teszteket. Amúgy eladó a telefonom mint már a kérdésből is sejthető.

Akit esetleg érdekelne írjon pm-et. :)

2012. márc. 15. 14:25
 7/7 kisvuk29 ***** válasza:
Én nem váltanám le,bár én elég androidos vagyok,de kinek mi jön be.
2012. jún. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!