Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A nokia 500-asom mérrt nem...

Sandor arnold kérdése:

A nokia 500-asom mérrt nem csatlakozik az ovira?

Figyelt kérdés
Már 1 csómoszor ki-be dugdostam ..rajta hagytam már 5-percre is és semmi -.-" internet kapcsolat elérhető..a telón-is és a gépen is ... miért? kérlek segitsetek mert már a Bellét raknám rá..
2012. márc. 14. 13:51
 1/4 anonim válasza:
gépet próbáltad már újraindítani, esetleg másik usb-be dugni? nekem ezek szoktak segíteni... (de egyébként nem vagyok egy műszaki zseni :D) viszont azt megírnád kérlek, hogy neked megtalálta-e a szoftverfrissítést? mert nekem azt írja, hogy nincs, pedig már hetek óta olvastam valahol, hogy van... :S
2012. márc. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem csak most nem csatlakozik :( sose :( najó amikor feltelepitettem legelsnek akkor érzékelte :( ..nemtom mit csináljak :(pedig már 1 cssomó ideje várom a bellé-t
2012. márc. 14. 14:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert már iskolás, nem ovis.

Valamelyik számtech fórumon olvastam, hogy meg akarja szüntetni az ovit a nokia.

2012. márc. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
-.-" és akkor hogy rakjam rá a bellét? máshogy nemlehet?
2012. márc. 14. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!