Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Note, s2 vagy...

Samsung Galaxy Note, s2 vagy Iphone 4s? Vagy egyeb telefon?

Figyelt kérdés

Telefonvetel elott allok! A fenti 3 telefon kozul szeretnek valasztani, de ajalnhatnak egyeb telefont is, de nekem a fentiekhez huz a szivem, fokeppen a 2 Samsunghoz.

Ezek a kriteriumaim:

-lehessen gyorsan netezni

-legalabb 480 megapixeles videokat nezegethessek a Youtube-on

-lehessen ra konnyen alkalmlazasokat tenni ingyen

-jo bluethoot es wifi

-leheto legnagyobb kijelzo

-jol testre szabhato

-jo kamera

-jo GPS

-strapabiras


Az a helyzet, hogy nm igen vennek IPhonet, mert szerintem nm er annyit, mint amennyibe kerul, de tudom, hogy nagyon jo a teljesitmenye.


2012. márc. 14. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem iphone 4 van 2 ok miatt 1. Ios jobban szeretem mint a Androidot 2. nekem nem tetszik az ilyen nagy képernyős telefon 3.5 col pont jó.. viszont amiket leirtál egyértelmüen a note mert annak van a legnagyobb képernyője (bár szerintem már ronda) és androidra könyebb ingyen cucot rakni appstoreon 200ft 1 alkalmazás és nincs még rá jailbreak
2012. márc. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kérdésedből már látszik, hogy melyiket veszed.Fölösleges volt kiírni,haa már magadban úgyis eldöntötted.
2012. márc. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezek közül sztem S2.


Miért: - Note batár nagy, kezelhetetlen, hordozhatatlan, általános (nem üzleti) felhasználásra felesleges, és drága.


- Iphone. Indokolatlanul drága. Mondják, hogy az összeszerelés minősége az iPhone-nál a legjobb. Nem tudom....nem szoktam dobálni a telefonom -> nem kell ütésállónak lennie. Az általános használat okozta sérüléseket pedig az iPhone sem kerüli el. Az Android-ot jobban szeretem. (Bár kezdek a WP7 felé hajlani, mert töredéke a hardverigénye, mint az iOS vagy Androidnak)


- S2. Szép, még éppen kezelhető kijelzőméret. A másik kettőhöz képest "baráti" ár.

2012. márc. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is az S2 őt válaszd.
2012. márc. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"A kérdésedből már látszik, hogy melyiket veszed.Fölösleges volt kiírni,haa már magadban úgyis eldöntötted."


Valoban, Samsungot veszek, de amikor kiirtam a kerdest a Note-ra vagyott szivem, most pedig nm tudom :D


Amugy mindenkinek nagyon szepen koszonom :D

2012. márc. 14. 17:21
 6/8 anonim válasza:

HALi.

Szeintem...

Iphone irreálisan drága, és valóban nem ér annyit.

S2 meg sok embernek van.

Note az aztán nem egy mindennapi készülék.

Filmezésre,GPS,Wifi, minden benne van.

Árban igaz ott van majdnem mint egy Szifon de mégse nagyon fog más valaki szembe jönni veled akinek olyan van...

2012. márc. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
s2 v. htc seansation xe
2012. márc. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor már Lumia 800
2012. márc. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!