Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung GT-S5230-ról?

Figyelt kérdés

Olyat vettem még pénteken, eddig egész megfelelőnek tűnik... bár nem tudok viszonyítani, mert eddig nem volt érintő-képernyősöm.

Milyen tapasztalataitok vannak vele kapcsolatban? Mennyire számít elterjedtnek? Sokan veszik?


2012. márc. 14. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:

1., az egész egy sz*r, pénzt nem ér

2., csak rosszak a tapasztalatok

3., már alig kapni, mert elavult

4., ebből kifolyólag kevesen veszik

2012. márc. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kifutott a népszerűsége, 2009-10-ben vitték nagyon, akkor ez tömegtelefonnak számított. Új technológia volt elérhető áron (10x990 forint 2 év hűségért a T-nél), de máshol sem volt drága.

Tudásban szerintem átlagtelefon, de volt belőle egy olyan hibás széria, ami miatt sokat kellett rövid időn belül javítani (+ a hátlap erősen karcolódik, idővel a kijelző is annyira, mintha koszos lenne, elmosódik).

Én a sajátomra úgy vigyáztam, hogy a gyári fólia is 2 évig rajta volt. Igaz, nem vagyok telefonfüggő, nem facebookozok vele, nem lógok rajta, így kb. 2 hetente kell tölteni, úgyhogy még mindig jó állapotban van (2,5 éves).

2012. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hátha az enyém sokáig bírja... egyik ismerősömnek kb. másfél éve olyan van, jó a véleménye róla.
2012. márc. 14. 17:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérdező csak azért van jó véleménye róla, mert nem volt még ennek az áránál nem sokkal többért egy olyan telefon, ami ezerszer jobban megéri.
2012. márc. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem volt jó választás. :S Hátha azért bírni fogja.
2012. márc. 16. 12:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs rossz tapasztalatom az én telommal(nem azért, mert voltennél jobbérintősőm is),és 1,5éve van nálam, és használtan vettem!Szerintem tökjó..de izlések és pofonok! De az érintője ha elromlik,nem érdemes kicserélni 5-10 ezer ft munkadijjal eggyütt! :SMost már tömegtelefon lett...nincs olyan aki ha velem szemben jön nincs-e ilyenje!Pl volt osztályomba 30 embernek csupán 18nak volt ilyenje:S
2012. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ennek örülök, legalább nincs mindenki rossz véleménnyel róla.
2012. márc. 18. 17:24
 8/9 anonim ***** válasza:
szia nekem is van ilyen telóm +egy iphonom és a mai napig ugyanugy szeretem ezta telót sokáig bírja az akksia lehet hogy nem csúcskategoriás de ha lemerűl az iphonom átrakom a kártyát és lehet rajta netezni zenét hallgatni stb stb másfél éves semmi bajom nincs vele
2012. márc. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nah, az jó. :)
2012. márc. 20. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!