Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez mitől van? Samsung c3050....

Ez mitől van? Samsung c3050. em van, lassan 3éve (bőv lent)

Figyelt kérdés
kb 3 éve van meg, vigyáztam rá, egyszer elázott, mostmár lefagy, kikapcsol és nagyon lassú. 2gb.os memóriakártya van benne, kicsit kevesebb, mint 1gb. hely van rajta. Múltkor bekapcsolom a zenelejátszót elindítom a zenét, és azt irta ki ,hogy nem érhető el/nincs fájl. nem érzékelte a memóriakártyát kikapcsoltam utána vissza és még akkor se volt jó.. ezt eljátszottam kb 5x utána már jóvolt.. vannak külön mappáim a zenelejátszóba és onnan kiveszi a zenéket egypárat benthagy többi eltűnik.

2012. márc. 14. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az lehet a baj hogy már a telefon régi nekem is hasonló Nokiám volt 2 éves volt és lefagyott akkor amikor megnyitom a memóriakártyát meg magától kikapcsolt és még automatikusan kitörölt játékokat szerintem a kora a baj.
2012. márc. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jah lehet ..:/ köszi :)
2012. márc. 14. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!