Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C6-om van és nem működik...

Nokia C6-om van és nem működik a fényképező része, miért?

Figyelt kérdés
Nokia C6-om van, használtan vettem, de működött kezdetben a kamerás része. Több, mint fél éve van meg, és nem lehet vele sem fényképezni sem videót felvenni. Mikor belépek, hogy fényképezhessek, fekete az egész képernyő, mintha eltakarná valami a lencsét. Lehet vele fényképezni, de fekete az egész és ráadásul még az is kérdéses, hogy hova menti, ha eredetileg a C: telefonmemóriába. A videózással ugyanez a helyzet. Valaki tudna segíteni? előre is köszönöm!

2012. márc. 15. 10:37
 1/4 Blind válasza:
Szerintem nézesd meg szakértővel, valami olcsóval, mert haveromnak is gond volt vele, és sec-perc alatt megjavították.
2012. márc. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A főmenübe a fényképekhez menti a képet és a videót
2012. márc. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 20. 06:30
 4/4 anonim válasza:
nekem sem volt jó a kamera 3szor kellett felküldenem szervízbe mire végre megcsinálták, de azóta már megint ott van más hibával:S:S
2012. júl. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!