Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet lemondani a Domino...

Hogy lehet lemondani a Domino Go Net M szolgáltatást?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a 1777-es számon, és de ott hogyan tovább? Kiválasztottam a szolgáltatások menüpontot, és azon belül is megtaláltam a havidíjas szolgáltatások menüpontot. Na most itt a gépi hang azt mondja, hogy használom ezt a Domino Go Net M szolgáltatást, ami jelenleg aktív, tehát nincs felfüggesztve. Akkor le sem tudom mondani? Csak felfüggesztett állapotban lehet ezt a vackot lemondani? Mert olyan menüpont nincs, hogy "aktív szolgáltatások kikapcsolása". Csak "felfüggesztett szolgáltatások kikapcsolása" menüpont van.

Utálom a T mobilt! :'(


2012. márc. 15. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem beszélsz inkább egy ügyintézővel? Szerintem vele többre mennél mint előre gyártott menüpontok közül válogatni.
2012. márc. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fogok, de ugye most töltöttem fel a kártyámat, és levont egy rakat pénzt...Az ügyfélszolgálat pedig úgy tudom, hogy nem ingyenes, és annyi nincs rajta, hogy beszélni tudjak valakivel. Legkorábban hétfőn tudok csak bemenni a t mobilhoz.
2012. márc. 15. 13:15
 3/10 anonim ***** válasza:
1430-ra küldd el sms-ben azt hogy " -gonetm " :)
2012. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1430 az ügyfélszolgálat és ingyenes a hívása.

Hogyan aktiváltad?

Amúgy küld el sms-ben a:

-GONETM

szöveget a 1430-ra, az sms is ingyenes

De most a köv 30 napra van neted, inkább majd a lejárat előtt egy nappal kapcsold ki, mert a pénzt már sehogyan sem kapod vissza.

2012. márc. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez tuti működik? Mert ás ez a második meglepetés, amit okoz nekem a T mobil, az első 1800 Ft-omba került, ez most 1000-be...Kezdek ideges lenni.
2012. márc. 15. 13:20
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Akkor ezt a 30 napot már kibírom valahogy, aztán kikapcsolom.

Aktiválni úgy aktiváltam, hogy alapba raja volt a telefonomon, aztán lecsökkent az egyenlegem 500Ft alá, és akkor felfüggesztették. De nem tudtam, hogy automatikusan vissza fogják aktiválni, ha feltöltöm a kártyámat...

2012. márc. 15. 13:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Fura, ezt a csomagot senkinek sem aktiválják alapból, külön kell megrendelni. A havi díja meg 1000FT. Biztos vagy benne, hogy nincs más szolgáltatás a kártyádon? nem adtad meg a telefonszámodat a neten IQ teszteken, állítólagos csengőhang letöltéses oldalakon?
2012. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem, nincs más szolgáltatásom (remélem!). Amikor megvettem a telefont, rá is volt írva a dobozára, hogy ajándék két hónap ingyenes Go net m szolgáltatás. Ez Decemberben volt. Igen, észrevettem, hogy 1000 Ft, mikor nagy nehezen végre sikerült 1500-ra feltöltenem, erre maradt 565 Ft-om. :(
2012. márc. 15. 13:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Aha értem. Hát a két hónap letelt. Majd mondd le akkor.
2012. márc. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
helo, nekem alcatel telom van és aktiváltam rajta a netet és most veszi le a kártyámról a pézt milyen telefon számot kell fel hivni ahol le lehet mondani a netet?????
2014. okt. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!