Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van aki már a Tesco Mobile...

Van aki már a Tesco Mobile szolgáltatást használja? Vélemények?

Figyelt kérdés
Először mindenképp váltani akartam. Kicsit utánaolvasva viszont az ember rájön, túl sok az apróbetűs rész... Sok ember szerintem hirtelen megveszi, hogy jajj de jó, olcsó a percdíj, meg még a feltöltést is duplázzák. Aha, hát persze...

2012. márc. 5. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:

"...Idehaza olvasgattam az apróbetűt és megtaláltam a nagy lehúzást: a kedvezményes ár csak a feltöltést követő 30 napig érvényes! Azaz ha valaki nem beszél le havi 4-6-10 ezer forintot (ilyen feltöltési lehetőségek vannak), akkor bizony elveszik a bónusz és a 31. naptól már méregdrága 59 forintért fog beszélni. Kicsi öröm az ürömben, hogy először a bónuszt használja az ember."

[link]

2012. márc. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen. Inkább telefonálok majd a Blue Mobile-nál (Lidl) fix 33 Forintért, mint hogy duplázgassák az egyenlegem, meg azt nézegessem, nehogy eltűnjön a 30. nap után...
2012. márc. 5. 17:30
 3/5 anonim válasza:
Elő pillanatra kecsektetőnek tűnik, de mára már apró dolgokon megtanultam, hogy a Tesco csak lenyúlni akarja az embereket. Nagy szemétség, hogy van az a 30 nap. A sok egyszerű ember meg bedől neki. Már az is undorító, hogy 5 ezer ft-os vásárlás után felhasználhatja a 100,-ft-os lapocskáját, de egy alkalommal csak egyet. Aki meg ott hagy 20 ezer ft-ot, annak meg nincs szükséget a tesco 100,-ft-jaira. Már gyűlölök odamenni, nem is megyek.....
2012. márc. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van! A múltkor az egyik pénztárostól kaptam pár olyan kupont (látásból ismert, gondolom jó fej akart lenni), tök megörültem neki. Utána gondolkoztam csak el, hogy ahhoz hogy ezeket felhasználjam, jó sokért kell ám vásárolni... Visszatérve a mobilos dologra, igen, sokan bedőlnek neki. Aztán majd csodálkoznak miért számol 60 Forintos percdíjjal, meg hónap végén hova tűnik a le nem beszélt bónusz, vagyis az egyenleg egy része.
2012. márc. 23. 06:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért láttok ebben lehúzást. Tök logikus.


Kapsz egy bónuszt (pl. plusz 3000 ft-ot), amit 30 napig használhatsz. VAGYIS addig a 30 napig INGYEN beszélsz, mivel nem fizettél érte. A 31. nap után kezded használni azt a pénzt, amit tényleg feltltöttél, ott már valóban 59 ft a percdíj, de mivel az előző hónapban ingyen beszéltél, ezért elméletben lefeleződik.

Tehát két hónapig beszéltél, 3000 ft-ért. Szerintem ez elég jó deal.

Én használom, nekem bejött. Picit oda kell figyelni, de az egyenlegem állását le tudom kérni sms-ben.

2012. nov. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!