Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon jobb t-mobilnál...

Melyik telefon jobb t-mobilnál? És az egyik telenornál? T-mobilos: Sony Erisson Live Walkman, Sony Erisson xperia x8 telenor: One touch 990 Melyik éri meg a legjobban? (Árát is nézve!

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Live with walkman, 36ezer Webshopból rendelve.
2012. márc. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Live WALKMAN
2012. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ezek közt gondolkodtam, és végül a Live mellett döntöttem. Hidd el, nagyon jó telefon, én teljesen meg vagyok vele elégedve. Most is erről írok. Gyorsan fut minden, egyszer kétszer van egy kis akadás, de csak ha nagyon telepakolom. Majd írj, hogy melyiket vetted! :)
2012. márc. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jó, szerintem is a Live Walkman a legjobb! :)

De az nem zavaró hogyha zenét halgatsz és felül az

2012. márc. 16. 10:27
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat: És az nem avaró hogyha zenét halgatok rajta akkor az ott felül világit?
2012. márc. 16. 10:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Ki lehet kapcsolni :)
2012. márc. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak néha egy kis "menőzésre" bekapcsolom :D
2012. márc. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!