Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden második embernek van pénze iPhone-ra rajtam kívül? 19F

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 17:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mert minden második ember inkább nem eszik, csak hogy iPhone-ja lehessen.
2012. márc. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem nincs,de dagadt vagyok.

Ja és nem is kell...!

2012. márc. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az ájfón-tulajok 80%-ának nincs rá pénze, mégis megveszik.
2012. márc. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Közel sincs minden második embernek.

Azért, mert esetleg itt azt látod az azért van, mert ők válaszolnak.

De ha azok is írnának, akiknek nincs akkor látnád, hogy tényleg sokaknak nincs.

2012. márc. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az ide írók nagy részének ráadásul a szüleik veszik.
2012. márc. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ennek egyszerű oka van. Mert az emberek 90%-át lehet szédíteni. Röviden és tömören leírom. A lényeg, hogy nem számít biztos állásod van-e, hogy épphogy kijössz egy hónapban a fizetésedből, Iphone az kell. Megveszik 2 éves előfizetésre, fizetik mellé a netet, plusz telefonszámla. Minimum havi 10 ezer forint, csak azért hogy azt mondhassák Iphone van a zsebükben. Tehát fizetik a netet a telóra, mert hát 8 óra net nélkül?? Kibírhatatlan. De persze fizeti az otthoni számítógépre is a netet, tehát 1 dologért fizet 2x, csak mert az menő. Minden csoda 3 napig tart, addig villog vele meg állandóan a kezében lóg, 3 nap után meg 2 dologra fogja használni: sms és telefonhívás. De nem baj, mert Iphone és az igazán menő, és nem foglalkozunk azzal hogy hónap végén gondolkodunk hogy megvehetjük-e a kenyeret vagy sem, Iphone az kell. Ez megint csak az emberek butítása, hogy vedd meg mert milyen jó, csak nem értem a jónak a mibenlétét. Azért mert lehet rajta netezni? Más telefonon is lehet, ami nem kerül alsó hangon 160 ezer forintba, hanem mondjuk csak 50 ezerbe. Megkegyzem nem értem hogy lehet valaki annyira függő, hogy nem bírja ki net nélkül azt az időt, míg hazaér... Szóval nem, nincs pénzük az embereknek, képesek hitelbe verni magukat 3 nap csodáért, utána pedig jön a szorongás, hogy miként élik túl a következő hónapot.
2012. márc. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Vagy megveszik nekik a szüleik, vagy tényleg van rá pénzük, vagy részletre veszik, vagy brutális havidíjú előfizetéssel olcsón
2012. márc. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ezt szedd le:


[link]


Másold be a játék mappájába a fájlokat. Utána kattints a teknomw3.exe-re azzal indítsd el. Nyomd be azt, hogy play lan/ online. És a játékban majd a beállításoknál engedélyezd a dedicated servereket.

2012. márc. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
hoppá utolsó hozzászólásom nem ide, bocsi :D
2012. márc. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
6. te akkora baromágott írtál... 1. nincs minden 2. embernek iphone lehet kivételes hely ahol élsz de itt nem sok embernek van. Ráadásul akinek van általába gazdag. Nem olyan ember vesz iphone akinek kenyére sincs pénze (persze kivétel van) ja ilyen alapon nem csak az iphone de más csúcskategóriás telefonak sincs értelme mert szerinted ugyanazt tudja mint az 50 ezres ebből is látszik mennyire értesz hozzá. Tény divat az iphone de akinek van rá pénze vegye meg ez olyan mint pl a ruha ha tehetem a Devergot meg a Diselt veszem nem a kínait pedig mind2 ugyanarra jó.
2012. márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!