Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook helymeghatározást...

Facebook helymeghatározást milyen tipusú telefonok írják ki? Gondolok erre: . Near Budapest Rengeteg embernél látom, nem hinném hogy ennyi embernek iphone-ja lenne ezért kérdezem

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 22:09
 1/4 Argloss ***** válasza:
Gépen is meg lehet adni amikor írod a bejegyzést. Az elküld gomb mellett vannak ám dolgok. Helyet is meg személyt is meg lehet adni ha valakivel vagy, na meg azt is, hogy kinek mutassa az üzenetet. Ha nálad még nem újult meg, akkor csak az utolsót tudod állítgatni...
2011. szept. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ketyefesze válasza:
És az mire jó, hogy megadod, hogy hol vagy? Megszüntette a google a Zümm szolgáltatást, mert vájkált az emberek magánéletében. Most meg ügyesen kitalálta ezt a helymeghatározós okosságot és néhány szamár be is ugrik neki. Figyelj. Ha megírnád a telefonszámodat, a lakcímedet, meg hogy hol tartod az értékeidet, meg a pinkódodat a bankkártyádhoz, én megmondom milyen telefonok tudják ezt a csodálatos szolgáltatást. GY.K. (gyengébbek kedvéért): kérésem költői volt.
2012. jan. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ketyefesze válasza:
Apropó, a fő kérdéshez tartozik: Hogy tudom letiltani ezt a baromságot? Ali lépek be a telefonon a Facebook alkalmazásba (persze álnéven), máris megjelenik a GPS, ez a mocsok ki akarja nyomozni hol vagyok, és ehhez az engedélyemet nem kérte. Remélem valami adatvédelmi biztos megb*ssza a valagát ezért a Guglinak. Meg a Facebook fejlesztőnek.
2012. jan. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Argloss ***** válasza:

Amikor telepítetted a facebook alkalmazást kiírta, hogy használni fogja a GPS-t is. Ezt a telepítéssel te elfogadtad...

Mellesleg tiltsd le a telefonodban a GPS-t, akkor nem fogja tudni használni. :)

2012. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!