Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobiltelefon legalkalma...

Melyik mobiltelefon legalkalmasabb a fényképezésre/videózásra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a mobiltelefon telefonálásra való, a fényképezőgép pedig fényképezésre, de nem vagyok valami profi fotós ezért csak egy-két pillanat megörökítésére használnám. Most szeretném lecserélni a mobilomat és gondoltam két legyet ütök egy csapásra. A mostani mobilom 3,2 Mp-es, de elég gyenge minőségű képeket készít.
2012. márc. 15. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nokia 808 PureView
2012. márc. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elözöhöz csatlakozok:

Nokia 808 PureView

41 megapixeles kamera, 4x VESZTESÉGMENTES ZOOM,

Symbian Belle FP1

4" nagy kijelzö

1080p Full HD videofelvétel

Kitünö hangszoro.

Hamarosan megérkezik magyarországra

2012. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mindenki az androidot isteníti. Szerintetek a Symbian is használható?
2012. márc. 15. 20:45
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem igen

Én is Symbian-t használok (Belle-t). Az android pocsék! Mindig csak frissítéseket szed le magának, meg 2-3 hetente jön ki az új verzió, azért megy egy-egy hibát kijavítanak rajta. Ráadásul sokkal jobban eszi az aksit is. Ennek ellenére a NOKIA:


Évente hoz ki kb frissítéseket, és a hibákat egyszerre próbálják meg kijavítani, és az aksiből is kevesebbet zabál.

2012. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg szörnyű a Symbian, bár az Anna/Belle nem annyira, de Android/WP7/iOS-hez képest azok is elég gyengék.

Androidra is csak ritkán jön ki frissítés, szóval előző nem tudom honnan vette ezt a hülyeséget, és akkor sem kötelező frissíteni.


Szóval szerintem a Symbian használhatatlan (nem csak nem olyan jó, hanem ténylegesen használhatatlan).

De a fényképezője most jó ideig ennek lesz a legjobb, szóval ha tényleg csak az számít, akkor kibírható a Symbian.

De ha komolyan ARM11-es procit raknak ebbe a telóba akkor nagyon gyenge lesz, nem tudom, hogy most komolyan ilyet raknak bele, vagy csak ahol én olvastam sikerült így elírniuk.

2012. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi az építő kritikát, de akkor mit ajánlasz helyette? :D
2012. márc. 15. 21:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Nokia n8 vagy Nokia 808 Pure wiew. Ezek a legjobb kamerás mobilok.
2012. márc. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az utolsónak igaza van és az,hogy milyen rendszer van a telefonon az másodlagos,mert mindegyiknek van előnye és hátránya!


Az előbbiekben szereplő hozzászóló aki azt állitja,hogy "Szóval szerintem a Symbian használhatatlan (nem csak nem olyan jó, hanem ténylegesen használhatatlan)."fejtse ki bővebben a véleményét,mert hülyeségeket összehordani teljesen felesleges.Szivesen találkozok vele,hogy bebizonyitsa az állitását!

2012. márc. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk Symbian Belle/Anna-t még nem használtam, de Symbian S60v5-tel volt dolgom, szörnyű volt.

Nagyon lassú volt, akadozott, sokat gondolkozott.

Plusz még csúnya is volt, szóval csak hátrányt tudok mondani.


Symbian Belle/Anna már biztos jobb, de akkor is azt mondom hülyeség olyat venni, kivéve, ha mondjuk tényleg fontos a kamera, mert a legjobb kamerája Nokia N8/PureView 808-nak van, de amúgy tényleg csak mazochisták vesznek olyat.

2012. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sonny Ericsson Xperia Ray? Ár/érték arányban jó? Mire elég a papíron 8 megapixel?
2012. márc. 15. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!