Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megcsinálják...

Szerintetek megcsinálják garanciában?

Figyelt kérdés

Van egy T-Mobile-os Nokia 5800-ám és idén májusig van még rá garancia. A telefon elkezdett olyanokat csinálni, hogy ha volt benne SIM kártya akkor mindig ledobott a hálózatról, és volt hogy újra is indult.Olyan is volt, hogy bekapcsolásnál egyből azzal kezdett, hogy "hibás PIN kód még 2 próbálkozás maradt" és amikor beírtam a kódot nem fogadta el, viszont még mindig 2 próbálkozásom maradt.

Aztán egyik reggel úgy keltem, hogy a telefon ki van kapcsolva, és azóta nem is kapcsol be. Próbáltam töltőre rakni, akksit ki-be tenni de semmi nem használt.

Szerintetek ha most visszaviszem a T-Mobile-ba megcsinálják garanciába? Mint írtam májusig van még rajta.


2012. márc. 15. 19:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy a telefon hátlapján már nincs meg mindegyik pöcök, ezért nem illeszkedik a telefonra. Ez kizáró ok?
2012. márc. 15. 19:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Vidd vissza bátran
2012. márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
előző vagyk. Hát inkább nem is tudom. Lehet, hogy az aksi mögé ment be egy kis osz a TE hibád miatt. De azért próbáldd meg.
2012. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok: vagyok*

és nem osz hanem *kosz

2012. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma viszem vissza. Majd megírom mi volt.
2012. márc. 17. 08:05
 6/6 A kérdező kommentje:
Igaz, nem ma volt, de vissza vittem. Nagyon rendesek voltak, direkt kitisztitották, hogy a Nokia megjavítsa. Ráadásul új hátlapot és pálcát is kaptam, ingyen. :)
2012. máj. 19. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!