Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma vettem egy telefont, és...

Ma vettem egy telefont, és volt benne egy 2Gb-os microSD kártya, rátettem laptopra kártyaolvasóval, felismeri, de azt írja, hogy írásvédett és semmit nem tudok rátenni vagy letörölni, valaki leírná a megoldást?

Figyelt kérdés
használt, és usb kábel nincs a telefonhoz

2012. márc. 15. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
tedd vissza a laptopba és formázd újra.
2012. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem segít, akkor klikk a memórikártyára, (ne nyisd meg) jobb klikk, tulajdonságok és ott az írásvédettséget kikapcsolod! Remélem segít. Xp-n így van. De win7-en nem tudom, de szerintem azon is ugyan így.
2012. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez volt a problémám az Mp3 lejátszómmal, leformáztam, azóta semmi nem működik, nem lehet zenét hallgatni, a gép nem ismeri fel egyáltalán.
2012. márc. 15. 20:48
 4/5 A kérdező kommentje:
egyéb ötlet?
2012. márc. 15. 20:49
 5/5 A kérdező kommentje:
megoldottam, volt oldal egy pöcök, amit elnyomtam a lock fül mellől. az a gond, hogy laza és elmozdult, kiékeltem egy darab lappal és megy.
2012. márc. 15. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!