Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 4. 0 megéri? (többi lent)

Android 4. 0 megéri? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most vettem webshopból egy android 2.3-as sony ericsson live with walkmant. Az lenne a kérdésem hogy hogy lehet frissiteni rajta az androidot??? (még soha nem csináltam ilyent, ez az első okostelóm). Mennyivel jobb a 4.0 a 2.3-nál, megéri így tudatlanul belekzdeni???
2012. márc. 16. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Hivatalos nincs még rá ! Majd lesz !


Főzőtt rom van de nagyon sok hibával és mivel te még szinte teljesen kezdő vagy !


Maradj a stabil 2.3 -nál !

2012. márc. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Build szám mi?


Beállítások - telefon adatai?


Egyébként ugyanitt szoftverfrissítés.

2012. márc. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak Q2-ben lesz rá hivatalos ICS, tehát még valamikor nyár előtt.

Mindenképp megéri majd frissíteni (ha nem lesz bugos, mert kezdetekben előfordulhat), de csak a hivatalosra.

2012. márc. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mint fentebb írták, még hivatalosan nincs rá. Én is evvel a készülékkel rendelkezem, viszont saját erőből egy custom ROM-ot kapott, ami Android 4.0-s. Ezt még ha szakavatottal csináltatnád sem ajánlom, mert eléggé kezdetleges, instabil a jelenlegi ICS (4.0) rá. Ha viszont majd kijön a hivatalos frissítés, a Sony (Ericsson) PC companion nevű progival egyszerűen, és biztonságosan telepíthető lesz, és a garid sem ugrik. A program magyar nyelven fogja írni, mit kell tenned. :)
2012. márc. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!