Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám elindítani a...

Hogyan tudnám elindítani a youtube-on a videókat? Telefon windows 6.5 samsung i900 omnia

Figyelt kérdés

Nem megy a video és csak egy x van a helyén.

A googleban is kerestem és nekem nincs ott hogy youtube alkalmazás telepítése. linket vagy részletes leírást kérnék.

Köszönöm a válaszokat.

És ha valaki tud rá jó programokat és linkeket azt is köszönöm.


2012. márc. 19. 18:33
 1/1 anonim válasza:
Én letöltöttem az Opera 10-et, és azzal csak simán megnyitom a youtube-t, megkeresem a videót, rányomok a watch video gombra, és indítja is. Még a HQ videókat is megnyitja. Lehet az interneteddel van a gond. De nekem működött wifi-vel is meg sima 3G-s nettel is(Telenor Klikk). Ott néztem meg a legutóbbi csillag születik-et :D
2012. ápr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!