Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért és hol tudok beszámí...

Mennyiért és hol tudok beszámítani telefont?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Hol és Mennyiért tudok beszámítani egy Samsung Galaxy S telefont? (Telenoros vagyok ha ez számít...)



2012. márc. 19. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Gsm boltokban be szokták számolni a telefonokat ha ott veszel egy másikat. De meg is várhatod, hátha valamelyik szolgáltatónál lesz akció, hogy beszámolják a régi telót az új árába.
2012. márc. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is felakartam már tenni.

Kedves első válaszoló mi van akkor ha én nem szeretnék akkor ott telefont venni?(természetesen a telefont beadom,de csak a pénz kéne)

Az én telefonom egy Nokia 5230-as és állítólag már nem veszik be mert ilyenből sok van vagy mi..

Bocsi a kérdés a kérdésben ért de már nagyon érdekelne.

2012. márc. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló mi van akkor ha én nem szeretnék akkor ott telefont venni?(természetesen a telefont beadom,de csak a pénz kéne)


Akkor nem veszel ott telefont. Nem kötelező ott venni. Más dolog a készülék beszámítás és mád dolog az eladás. Beszámításnál beadod a régit, kiválasztod a másikat és kifizeted a különbözetet. Eladásnál meg csak beadod a régit és a pénzt, amit adnak érte meg zsebre vágod.


Az én telefonom egy Nokia 5230-as és állítólag már nem veszik be mert ilyenből sok van vagy mi..


Ez is egy indok. Ha van olyan telefon amit nem nagyon tudnak eladni és van nekik több tucat már belőle akkor nyilván nem fogja megvenni a tiedet, de még beszámítani se fogja egy másik árába.

2012. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bp1985 ***** válasza:
gsm boltos jóval kevesebbet ad az értékénél. Jobban jársz, ha magad eladod, és nem gsm boltba viszed be.
2012. márc. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!