Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Neked mennyi az a pénz, amit...

Neked mennyi az a pénz, amit egy összegben hajlandó vagy adni egy telefonért?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 20:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Aki 20k ért vette egy SE x8 at az milyen??


Én 43k ért vettem :D 2.1 es android 32gb bővidhető

2012. márc. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sima T-mobilos X8. Volt egy kis akció kb 1-2 hónapja és 2 éves előfizetéssel például 13 ezer Ft-ba került. 2 GB memkártyát adtak hozzá.
2012. márc. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mára megváltozott a telefon használati szokásunk. Olyan, mint az autó, régen a Ladával nem tudtál rádiót hallgatni, nem volt GPS nem volt McPerson futómű, meg több lengőkaros első futómű elektronikus stabilizálással. Nem volt ülésfűzés...semmi...csak egy motor egy váltó és ment.

A '90-es évek végén a Nokiák is ilyen Lada hasonmással rendelkeztek. Ma...már az autóban is internetezel és beáll a helyére, ha megnyomod a gombot....ott is már az érintőképernyő kezd hódítani..Na meg a windowsos mMustang..-.-


Egyébként helyzet és szolgáltató függő, hogy mennyit adok ki egy telefonért. Én most vettem egy jónak mondható telefont, és egy jóideig nem szeretnék váltani, de tudom, hogy 1 év múlva 30 ezrekért fogják dobálni. (Galaxy S tudása = az xperia miniéval és a SGS anno 100 ezer volt....az xperia mini meg most 30 ezer)

2012. márc. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehetett a Ladába rádiót szerelni, nekünk volt :)

Én nem vagyok telefonb*zi, szóval mondjuk 25-öt adnék érte. De nem csesztetem azt, akinek fontosabb a téma és megveszi 180-ért. Csak jó lenne, ha arra mennétek, hogy ne félévente cseréljétek le, mert Ázsiában eléggé kizsákmányolják ezeknek az előállítóit. Leállítani nem tudod a dolgot, de mérsékelni talán igen.

2012. márc. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Maximum 100.000Ft, de akkor már legyen hozzá 24 hónapos gyártói garancia, és legyen kártyafüggetlen. Addig használnám, míg a garancia után sem kerül irreális összegbe a javíttatása.
2013. dec. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
max 100 ezer
2013. dec. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!