Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekem egy Samsung Galaxy Ace...

Nekem egy Samsung Galaxy Ace em van s töltés közben néha megjeleni egy zöld elem a képernyőn s ha be van állítva az ébresztő akkor nem ébreszt. Hogy lehetne beállítani, hogy működjön az ébresztő? Miért van ez?

Figyelt kérdés
A zöld elem a töltés tjelzi, s ezután már csak ha újra indítom a telót (pinkóddal) akkor tudom használni.
2012. márc. 20. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Az az elem ami jelzi a töltést csak kikapcsolt állapotban jelenik meg. Vagyis a telefonod kikapcsol. Ez nem egy normális jelenség. Próbálj meg egy szoftverfrissítést és ha még mindig fennáll a probléma akkor meg szerviz.

És erre vezethető vissza az ébresztési problémád is. Az androidos telefonok nem ébresztenek kikapcsolt állapotban. Ezzel nem tudsz mit kezdeni.

2012. márc. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké meg próbálom. Köszi.
2012. márc. 21. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!