Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy sony ericsson live...

Vettem egy sony ericsson live eötvös walkmant. De a régi fulhallgatóm nem jó hozzá. Milyen működik vele?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenfajta 3,5-es jack csatlakozós fülhallgató, fejhallgató és headset.
2012. márc. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha megnézted a csatlakozóját akkor feltűnhetett, hogy pont olyan csatlakozója van mint bármelyik mp3/mp4/walkman/diskman illetve az újabban megjelenő kb. összes telefonoknak. Épp ezért az ezekhez használatos fülhallgatók jók bele, ha meg nem lenne akkor pár száz forinttól, több ezer forintos határig találsz bárhol ilyen fülest.
2012. márc. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A probléma nem ez. Csatlakoztattam a megflelő fülest, de olyat ír ki hogy nem megfelelő tartozékok és ha zenét akarok lejátszani nem vesz róla tudomást hangszórón játsza le.
2012. márc. 20. 20:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Felismeri, hogy eredeti-e a füles, mert csak azzal hajlandó működni.
2012. márc. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor most mit csináljak, milyen fülest vegyek, mert az eredeti kényelmetlen
2012. márc. 22. 13:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de egy ismerősnek a legócskább fejhallgatójával is megy, sőt jack - rca átalakítós kábellel erősítőre kötve is.
2012. márc. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én se tudom mi lehet a gond, de nekem is működik egy auchan-ban vett legolcsóbb jack - rca átalakítós kábellel az onkyo txsv 373 erősítőn, pedig az erősítőm már idén 11 éves a nyáron...
2012. márc. 25. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!