Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért tudnám eladni a...

Mennyiért tudnám eladni a 32GB-os fehér iPhone 3Gs-em? (akkumulátorát cserélni kell)

Figyelt kérdés
Ezen kívül semmi baja, tokban tartott, nagyon jó állapotú, 2 és fél éves.

2012. márc. 20. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
55k a reális érte
2012. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az mit takar, hogy akkut cserélni kell? ha csak 3-4 órát bír, tehát konkrétan hosszútávon nem is használható egy töltéssel, akkor én olyan 45-50öt számolnék érte. (1 hónapja vettem egyet, ami igaz, hogy csak 16 gigás, és hátlap repedt volt, de kaptam hozzá egy komplett új házat. az volt 50ezer.
2012. márc. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
80%-nál kikapcsol kb. és ilyen csíkos lesz a képernyő. Van, hogy utána vissza lehet kapcsolni de újra kikapcsol. A szervizben azt mondták, hogy vagy akku csere, vagy hogy a rendszert kell újra rakni (nem a szoftvert) Én sajnos nem értek hozzá :S
2012. márc. 20. 20:05
 4/6 A kérdező kommentje:
A képernyőnek amúgy semmi baja nincs, akkor lesz csíkos amikor kikapcsol, aztán eltűnik.
2012. márc. 20. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, hát gondolom a kijelző az azért olyan, mert hirtelen kikapcsol. hát úgy már 40-et karcolja.
2012. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor viszont ez hibás és tényleg olyan 40-et kérhetsz érte kb. Szerintem ez nem akksi hiba
2012. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!