Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom megmenteni a...

Hogyan tudom megmenteni a microsd kártyám?

Figyelt kérdés
Nokia n95-ben használtam egy 4Gb-os microsd kártyát, eddig semmi baja nem volt, most nem ismeri fel a Galéria, sem a Zenelejátszó(ez a kisebbik gond) A nagyobbik hogy ha berakom az n95-be a kártyát, a teló kifagy. Samsung SGH-L700 fel se ismeri, kártyaolvasóval semmit nem tudok vele tenni, mert kifagy a mappa. Nos, ezzel mit lehet kezdeni?(nem kukára gondolok)

2012. márc. 20. 20:57
 1/3 zollerspy ***** válasza:
Csatlakoztasd a kártyaolvasóval a számítógéphez, vagy hagyd bent a telóban. Vszeg olyan tartalom lehet rajta, vagy a fájl tábla sérülhetett, hogy nem tudnak mit kezdeni vele az eszközök. Nos próbálj meg egy kártyaformázást, ha ez sem megy egy tiszta törlőkendővel töröld meg a csatlakozóit és utána formázd. Ha ez sem segít, akkor nincsenek jó hírek.
2012. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam szemüvegtisztítóval áttörölni, formázni viszont se telefonban se kártyaolvasóban nem tudom. Már az értékes adatokat leszedtem róla GetDataBack-el, szóval már csak formázni kellene valahogy...
2012. márc. 21. 16:22
 3/3 zollerspy ***** válasza:
Sztem akkor vegyél egy másik kártyát, neten elég jó áron, már 1.600 HUF-ért vehetsz 4GB-set, elég megbízható márkát. Nem érdemes tovább foglakozni a kártyáddal, mert még a telód OS-ét is megzavarhatja (lefagyhatnak programok rendszeresen). Nem ér annyit, ennyit áldozhatsz rá! Vszeg megtört a bus rendszere a kártyának, micro SD-nél ez nem ritka dolog.
2012. ápr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!