Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretném kicseréltetni...

Szeretném kicseréltetni fekete iPhone 3GS-em hátlapját, mert eléggé karcos. Hol és mennyiért tudják elvégezni a hátlapcserét? Van akinek már cseréltek hátlapot? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ehhez ismertek valami jó szakembert? Kb. mennyi lenne? Még egy kérdés:nagyon tetszik a fehér,de az eredeti hátlap fekete.Cseréltessem fehérre,vagy inkább maradjon fekete?

Köszönöm a válaszokat!


2012. márc. 20. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis kézügyességet és érzéked az ilyesmihez akkor magad is meg tudod csinálni. Youtubeon van rengeted videó hogy hogyan csináld lépésről lépésre. Én a feleségemét cseréltem fehérre, bele telt egy kis időbe, de sima ügy.
2012. márc. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Lenne pár kérdésem: Te eredetire cserélted, vagy utángyártottra? Hol vetted és mennyiért? Mire kell figyelni,sok az apró alkatrész, volt ahol megakadtál,vagy segítség kellett?
2012. márc. 21. 16:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Ebayen vettem utángyártottat, olcsó volt nagyon. Amire figyelj az az hogy a pici apró csavarokat jegyezd meg melyik honnan van. Annyira kicsit hogy alig lehet látni köztük a különbséget és könnyen összekevered őket.

Más nagyon nem, kicsit pepecs munka de meg lehet csinálni.

2012. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!:D Utolsó kérdés: Milyen a hátlap minősége?Olyan mint az eredeti?(feliratok,méretpontosság)
2012. márc. 21. 20:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Amit én vettem az nagyon vacak, de a feleségem öreg 3G-jének már úgyis lassan mindegy. Az ára is tükrözi a minőséget, azt hiszem 6-700Ft volt talán. Gondolom a drágábbak jobbak, viszont ezt pl ebayen nem tudhatod előre.
2012. márc. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!:)
2012. márc. 22. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!