Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az hogy ha van pénz...

Miért van az hogy ha van pénz a telómon, leveszi a 0. facebook?

Figyelt kérdés
veletek is volt már így? eddig csak azt vettem észre hogy valami veszi a pénzt a telómról. és akkor jöttem rá h a 0.facebook. pedig nem néztem róla képet se meg semmit..meg nem mentem át semmilyen más fizetős oldalra sem. meg lehet azt akadályozni hogy ne vegye le a pénzt? :) el is köszii. :))
2012. márc. 21. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy a telefon használja a háttérben a netet. Ezért te hiába látogatsz olyan oldalt ami után nem kell adatforgalmi díjat fizetni, attól még a telefon egyéb irányultságú nethasználatát fizetni kell.

Vagy tiltsd le a netet és nincs facebook, vagy köss egy havidíjas netcsomagot és akkor egy fix összeget fizetve tudsz netezni a teló, meg nem kell attól tartani, hogy percek alatt lemegy az egyenlege.

2012. márc. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hmm...hát bnőm is folyton így jár :P Telenoros vagy? mert a telenornál sokszor vesz le pénzt a 0.face...

viszont ha t-mobilos vagy vodafonos vagy, akkor a net beállításoknál lehet valami baj :/

2012. márc. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 DéHá válasza:
Samsungokon ki lehet kapcsolni hogy ne használja a háttérbe a netet a telefon...nekem is ez volt a gondom korábban hogy töltöttem a kártyámra és csak a 0.facebook.com-ra léptem fel..és hoppá lement a kártyámról a pénz és nem tudtam utána csatlakozni...aztán meg utána jártam a dolognak és az a lényeg h kapcsold ki azt a funkciót hogy ne használja a háttérbe a netet...androidos telón általában úgy van hogy fiókok és szinkronizálás ---> és ott adatkapcsolat a háttérben...arról szedd ki a pipát és jó lesz..remélem ezzel tudtam valamit segíteni...és csak t-mobile-on ingyenesen érhető el a 0.facebook.com..telenor és vodafon-ról fizetős :)
2012. márc. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Milyen a telefonod?
2012. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindegyik választ!:) nagyon hasznosak voltak:) és t-mobile-s vagyok:D
2012. márc. 30. 15:23
 6/6 anonim ***** válasza:

fiókok és szinkronizálásnál ne legyen adatkapcsolat a háttérben.

továbbá skype, msn és egyéb programokat se tegyél fel (dehát szűz rendszert tegyél a telódra és csak pl az operát) :).

nekem bevált (se x8)

2012. jún. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!