Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 4S vagy Samsung...

Apple iPhone 4S vagy Samsung Galaxy S2 vagy Samsung Galaxy Note esetleg Galaxy Nexus?

Figyelt kérdés
Már jó ideje galaxy minit használok és az Android nem jött be annyira. Vajon adjak ennek az op rendszernek még egy esélyt?

2012. márc. 22. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
én a 4s ajánlom főleg de a androidot akarsz HTC vegyél jobbak... a note meg ronda szerintem 5.3 colos kijelzővel nem lehet már a zsebedbe se berakni :D
2012. márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Note az inkább tablet.Szerintem S2 de amugy a minit ne hasonlítsd a többihez nagyon nem szép a kijelzője S2nek super amoled plus kijelzője nagyon szép. Amugy én nem vennék Applet nem azért de túl van árazva csak az alma logót fizeted meg kb.
2012. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Jó az Android, csak a Samsungokat kéne elfelejteni. Egy HTC-vel, vagy Sony Xperia S-el jobban járnál. De ha iPhone a szíved vágya akkor vegyél olyat, de arra vigyázz mint a szemed fényére, mert törik és lopják.

Amúgy nem csodálom, hogy a Galaxy Mini elvette a kedved az Androidtól.

2012. márc. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Iphone a márkán kivül az IOS miatt is fizets mert ha vki nem szereti az androidot akkor kb mást nem is tud venni. Én a mérete miatt vennék iphone mert nekem nem kell nagy telefon az meg pont ideális.
2012. márc. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz :) Úgy döntöttem szifont veszek mert az androidnál van program optimalizáció miziéria.
2012. márc. 22. 20:17
 6/11 anonim ***** válasza:

wp7? Lumia 800 egy fasza telefon.


Amúgy Android vonalon én most várnék... Sony Xperia S (ez már mondjuk kijött, kapható is pár helyen), HTC One X, Samsung Galaxy S3 --> brutál lesz, én megvárnám.

2012. márc. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nokiát meg win7 telót ne vegyen.Amugy igen a htcnek az új 4magos telója üt elég rendesen.
2012. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

miért ne vegyen wp7-es Nokiát? Ízlések és pofonok ez a wp7, itt a Nokiának nincsen beleszólási joga a rendszerbe.


Én pl Samsungot nem vennék. Inkább Iphone 4s-t...és Nem csak az alma logót fizeted meg, mert amennyivel többet fizetsz, annyival jobb alkalmazások vannak az Iphone-ra és annyival jobb szolgáltatások is és annyival jobb az oprendszer is. ( akadás és röccenés mentes)


u.i.: ez az én véleményem!

2012. márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Részlet kérdés. Nem hiszem, hogy azért a nagyobb androidosok akadnak.Amugy nem azért mondtam a nokiát hanem mert nem a legjobb az a lumia.
2012. márc. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
hát lol... ha android akkor CSAK samsung, és a 3 közül nexus, de maradjunk az almánál.
2012. márc. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!