Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit válasszak? Nokia Lumia...

9207 kérdése:

Mit válasszak? Nokia Lumia 800 v. Sony Ericsson Arc S mind a kettőt 70ezerét tudnám szerezni

Figyelt kérdés

2012. márc. 22. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Arc S. Mindenbe jobb (tapasztalat).

Nekem nem tudnál szerezni? :D


Yupiter

2012. márc. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
milyen tapasztalat?
2012. márc. 22. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyikben rosszabb a Nokia, másikban meg sokkal jobb. Például kijelzőt tekintve szerintem jobb a Nokia amOledes kijelzője, mint ahogy a 16GB-s belső memóriája is több az Arc S 1GB-jánál. Viszont ne felejtsük el, hogy ez a Windowsphone gyerekcipőben jár, meg szerintem nagyon unalmas is. Kamerában olyat egetverő különbség nincsen a kettő között, 8MP-s kamera, és HD videofelvétel. Szerintem csakis, de CSAKIS az op. rendszere miatt az ARC S-t válaszd.
2012. márc. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a hardver dolgozik mind a kettőben. Választhatsz: akadás és fagyásmentes wp7, vagy egy sokkal ismertebb és támogatottabb rendszer: android. (Mind a kettőnek van jövője)
2012. márc. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerobtem a lumia jobb.

Sokkal szebb is. És nem androidos!!! Agsvérzésig vagyok az androuddal.

2012. márc. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!