Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lett a Facebook messengerrel?

Mi lett a Facebook messengerrel?

Figyelt kérdés
Motorola Milestoneom van, androidos, van rajta net, stb. Próbáltam leszedeni az android marketről a facebook messengert nem engedi. Neten rákerestem, ott sem tudom letölteni, és a facebookon a facebook messenger oldal is megszűnt és csomó ismerősöm aki eddig mobillal volt fent facebookon, máár nincs bejelentkezve. Ugyanez a problémám a winamppal, azt sem tudom rátenni a telómra, nem kompatibilis?!
2012. márc. 23. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Market pl már nincs, google play áruház van helyette.
2012. márc. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, akkor a google playbe nem engedi letölteni.
2012. márc. 23. 16:39
 3/6 A kérdező kommentje:
Bevagyok jelentkezve a fiókommal, és próbálnám letölteni, kiírja hogy válasszam ki a készüléket... és nem ad ki semmit,nem tudok választani, nem engedi letölteni. De facebookról mindenki eltűnt aki azon volt fent.
2012. márc. 23. 16:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Már megszűnt a facebook messenger, a facebook alkalmazásban már teljes értékű chat van, azt töltsd le.
2012. márc. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megvan, de ott meg folyton aktívnak jelez :S
2012. márc. 23. 17:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáltad már azt, hogy kijelentkezel? Akkor nem jelez annak.
2012. márc. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!