Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola defy + vagy sony...

Motorola defy + vagy sony ericcson xperia active?

Figyelt kérdés
Eközött a kettő között vacilálok.A motorolának nagyobb a kijelzője,meg jobb az aksija(állítólag).A sony viszont vizes kézzel is kezelhető van hozzá csuklópánt,stb,de elég picurinak tűnik...Vannak valakinek tapasztalatai?
2012. márc. 24. 09:00
 1/3 anonim válasza:
Figy. Nekem nincs nagy tapsztalatom mert x8-om van és a felsoroltak közül még egyiket se próbáltam. Anyumnak van 1 Defy+-a az is vízálló és porálló. Szóva akkor inkább motorolla. (Az még gyorsabb is)
2012. márc. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nézz a youtube-on videókat róluk

lehet h. a defy gyorsabb de az active-ra lesz ics

te döntésed én active-ra szavazok!


(az áraikat nem néztem nem tudom melyik drágább!)

2012. márc. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem defy+om van, nagyon jó, igen, az is víz és porálló nincs gond vele. Az akksija jobb illetve igen a kijelző nagyobb, az active elég kicsi és nem csak jókat hallottam felőle. Lesz ICS motorolára is, csak még nem készült el teljesen a kezelőfelület. Ha így nézzük, akkor sonyk is saját felülettel csinálják, nekik lehet, hogy hamarabb kijön. Ajánlom a defyt
2012. márc. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!