Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia neo v vs xperia ray?

Xperia neo v vs xperia ray?

Figyelt kérdés
haho!! mobilválasztás előtt állok.. tudom, h uncsi már ez a kérdés, + lerágott csont, DE én telenor függő vagyok és előfizura tudnék venni egy neo v-t (30e Ft) vagy egy ray-t (50e Ft)! szerintetek melyik érné meg jobban? vagy várjak még pár hónapot, hátha beújít a telenor egy újabb xperiával?

2012. márc. 24. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Neo . De ne Neo V hanem a sima. annak jobb a kamerája.
2012. márc. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sima Neo t vedd. Ugyanannyi mint a Ray.


Yupiter

2012. márc. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a neo már februárban kifutott a telenor készletéből.. akk gondolkodás nélkül azt venném.. :(
2012. márc. 24. 13:38
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]

ez nem tudom, h mennyire valós adat, de ha 76 lesz eredeti áron, akk előfizuval ez is lesz annyi, mint most a ray..

2012. márc. 24. 14:04
 5/8 anonim válasza:

Én sokat vacilláltam ezen egészen addig, amíg meg nem néztem és össze nem tapicskoltam IRL is a két jelöltet.

Miután ez megtörtént, gondolkodás nélkül megvettem a Neo V-t (kártyafüggetlenül, T-mobile webshopos Ray-jel egy árban).

Habár úgy vettem ki, hogy a közvélekedés szerint a Ray volna a jobb választás, mert van pár olyan szkillje, amivel a V nem büszkélkedhet, a túl kicsi kijelző miatt egyből kiesett a pixisből. (bekapcsolva is picinek találtam, hiába volt gyönyörű)

Én azt mondom, h ha nem fontos a nagy kijelző, akkor Ray, ha viszont igen, akkor Neo V.

Ha az utóbbit választod, sztem nem fogod megbánni

2012. máj. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egyértelmű Ray. És nem "kicsi a képernyője". Hihetetlen jó telefon. Megéri !
2012. jún. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekem is ray-em van -.- -.-
2012. jún. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha a Neo V 20 rugóval olcsóbb, akkor pláne azt vedd!
2012. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!