Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC sensation tulajdonosok...

HTC sensation tulajdonosok meg vagytok elégedve véle?

Figyelt kérdés
Az előnyök magukért beszélnek. A hátrányokról mit tudnátok mondani. Megbízható telefon 100. 000 alatt HTC-ben ezen kívül?

2012. márc. 25. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Ennél jobb HTC-t csak 100 fölött kapni.

Szokásos HTC termék, jó anyaghasználat, erős hardver, HTC Sense még mindig jó.

Ha muszáj rosszat mondani róla akkor az a kamera, egy SGS2-nél valamivel rosszabb képet csinál.

2012. márc. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazából az érdekelne hogy hosszútávon megállja-e a helyét?

Tehát remélem hogy nem adódik alaplapi hiba vagy ilyesmi. Továbbá könnyen lefagy?

2012. márc. 25. 13:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincs semmi ilyesmi hiba.

Lefagyni meg nem szokása, persze előfordulhat, de az valószínűleg valami program hibája lesz, amúgy nem nagyon szokott.

2012. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenem van, és nem volt még hiba vele egyáltalán, igaz nem vagyok egy mobilhomár, nem éjjel nappal nyüstölöm, főleg multimédia lejátszóként használom, már harmadik hónapja van meg, és egyszer sem fagyott le, nálam a kamera nem szempont, egyébként csúcs a kütyü, a jó anyaghasználat az tény. Egy hátránya van a sense kezelőfelületének,hogy a live wallpapereknél nincs scroll funkció, de ez nem vészes. Amugy messze veri szerintem a kokurens gyártókat hol ilyen hol olyan szempontból.
2012. márc. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valóban ! Egyetértek mindenkivel. Most már csak 1 dolog zavar: Nem is az impozáns mérete, sőt az még nagyon is jó, de a súlya jelentős. A multkor egy gs2-őt fogtam az egyik kezemben a másikban meg a sensationt és a különbség érezhető. Lehet hogy megvárom a HTC villet de azért még körül nézek így 100. 000 alatt HTC ben. valaki esetleg más modellt?
2012. márc. 26. 16:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon zavar a súlya (oké, hogy SGS2-höz képest nehéz, de még egy nő is elbírja azt a pár dekát, szóval sosem értettem ezt a súly-kérdést), akkor vegyél HTC One S-t, ehhez képest az SGS2 egy féltégla.

Csak kicsit jobban zsebbe kell nyúlni.

2012. márc. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most nézem, HTC Ville kb One S szintű lesz (ugyanakkor kijelző, ugyanakkor felbontás, ugyanúgy AMOLED, asszem ugyanaz a CPU+GPU, HTC Sense 4.0 meg ICS, stb.), szóval árban az is vagy 140k körül lesz, de One S szerintem jobb.
2012. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!