Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az alábbi feltételek szerint...

Az alábbi feltételek szerint melyik MOSTANI android-ot tudnátok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Legyen jó multimédiája ( zene, fényképezés ), mindig kapjak frissítést, külsőleg jól nézzen ki, akkumulátor úgyszint legyen jó tehát egy napot bírjon ki, a RAM minimum 1 GB, a háttértár mindegy nekem ( vagy lehessen bővíteni vagy alapból legyen 32 GB ), adatforgalom legyen gyors ( wifi és 3g-ben is ), ár a maximum 145 ezer forint
2012. márc. 26. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Htc sensation xe vagy Galaxy s2 ezek a legjobbaaj amiket JELENLEG is meg lehet venni.
2012. márc. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen erre a válaszra számítottam. htc one s, vagy sony xperia s ezeknek a feltételeknek megfelel?
2012. márc. 26. 18:01
 3/8 Furjadék* ***** válasza:
one S még nincs, xperia s meg sztem nagyon ocsmány.
2012. márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
S2-re szavazok én is. Ilyenem van fél éve, bebrickelni konkrétan lehetetlen, program annyi van rá, hogy az hihetetlen, strapabíró, jól néz ki, multimédiája hibátlan, 16GB belső memóból 12-őt használhatsz szabadon, szoftveres támogatottságával nincs gond,......
2012. márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
pedig ráálltam a sony-ra, de akkor jobban ajánlanátok az sgs2-t? akkor inkább már sgs3 :D
2012. márc. 26. 20:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne vegyél SGS2-t! Én a Sony Xperia S-t ajánlom. Egyébként a két legnagyobb androidos guru, Jolinar és Yupiter válaszait vedd figyelembe!
2012. márc. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne az SGS2-t vedd, nem mai darab már, akkor inkább a Sony Xperia S, az nagyot üt. De ha jól emlékszem, Yupiter is ezt ajánlotta máshol.

Szerintem Xperia S, mert hardverleg jó, tesztek alapján üti az iPhone 4S-t (bár ez azért nem olyan nehéz), és meglepődtem, de tesztek alapján mindenben jobb, mint a Google Galaxy Nexus, ami azért adja rendesen.

Valahogy ilyen sorrendben ajánlanám:

1. SE Xperia S

2. Samsung Galaxy S II vagy Google Galaxy Nexus

2012. márc. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
el tudom őket valahogy érni? :) e-mail vagy chaten valahol?
2012. márc. 28. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!