Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek, jobban megéri...

Szerintetek, jobban megéri venni egy mobilt, vagy ugyanannyiért egy tabletet egy olcsó mobillal? (remálem érthető a kérdésem)

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mire kell. Szerintem a tablet felesleges, akkor már inkább a laptop / asztali gép. Tablet árán vehetsz egy iphone 4-et ami ugyan azt tudja, csak ugye kisebb de tudsz rajta telefonálni is és elfér a zsebedben :) Ha lenne felesleges 1-200 ezrem biztos én is vennék egy 2. vagy 3. generációs iPad-et, de amúgy nem sokra tartom őket.
2012. márc. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kérdés az lenne,hogy vegyek egy Galaxy Wifi 5.0át egy rossz mobillal,vagy egy Galaxy Acet....
2012. márc. 26. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy iphone 4-et :D
2012. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kicsit drágább lenne! :)
2012. márc. 26. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, azt nem írtad, hogy milyen árban kell gondolkodni. Ha nincs rá pénzed, akkor jó a samsung is, viszont ha van, akkor inkább az iphone, ne a koppintást vedd :P A galaxy wifi 5.0-t én nem is tartom normális tabletnek, szerintem túl kicsi. Akkor inkább a galaxy ace.
2012. márc. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!