Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az ciki ha nekem nincs okos...

Az ciki ha nekem nincs okos telefonom?

Figyelt kérdés
Nincs rá pénzünk, meg valahogy nem értem miért van az, hogy egy csomó osztálytársam rosszul van, ha már otthon hagyja azt a mobilt.

2012. márc. 26. 18:48
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem is csak amolyan buta telefonom van.
2012. márc. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
100%
nem ciki
2012. márc. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim válasza:
100%
Cikinek nem ciki még, és azért, mert egyszerűen telefon b*zik, nem tudják lerakni azt a sz*rt. Ne foglalkozz velük. Hidd el sok baj van az ilyen okostelefonokkal.
2012. márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim válasza:
82%
Nekem sem annyira okos : ) Szeretnék egy Wifiset, de majd születésnapomra kapok azt ígérték, ami majd csak szeptemberbe lesz, szóval egy darabig még nekem sincs annyira okos telefonom, bár az érintőképernyősek, azt hiszem okosnak számítanak, nekem Samsung Champs van :)
2012. márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs. Így legalább addig van életem, amíg nem vagyok itthon :D
2012. márc. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.
2012. márc. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Hát tudtommal az érintőképernyős androidosak annak számítanak.
2012. márc. 26. 18:53
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Ebben semmi ciki nincs. A telefon alapjában telefonálásra való, arra meg bármilyen mezei mobil megfelel. Ez csak egy eszköz. Hogy valamelyik többet tud a többinél, az lehet jó és praktikus dolog a használójának, de annak nem kell hogy ciki legyen, akinek nem ilyen a telefonja.

Különben én nagy boldogan megvettem tavaly a wifis telefonomat, aztán rá kellett jönnöm, hogy az egyetemnek abban az épületében, ahol nekem az összes órám van, ott a termekben egyáltalán nincs wifi, a folyosón meg olyan vacakul lehet fogni, hogyha kettőt odébb lépek, már meg is szakad a kapcsolat, szóval nem megyek vele semmire, mert amúgy meg máshol, amerre járni szoktam, ott se nagyon van lefedettség. Pedig nekem kb. ez lett volna a lényeg. Mondjuk annyira nem izgat, azért vettem, mert kellett új telefon, és igazából annyira nem volt drága, előfizetéssel vettem, csak sajnálom, hogy azt a funkcióját, aminek a leginkább örültem, pont nem tudom használni.

2012. márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim válasza:
86%
Bocs, ha itt tartunk, és ne nézz őskövületnek, de mi az az androidos telefon?
2012. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim válasza:
Nekem Nokia 6300 van,nekem nem ciki, És teszek a többiek véleményére. Amúgy nekem volt egy osztálytársam, volt egy érintőképernyőse, az elromlott, aztán kapott egy másikat, annak szétment a képernyője, akkor kapott egy kinyithatósat, azt elhagyta, és most egy Xperia X10-e van. De amúgy én sem értem, hogy honnan van ezekre pénz, meg hogy nem hagyják otthon, mert nekem is eggyre több oszt. társam hozza magával. Az osztálytársaid meg mobilb*zik.
2012. márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!