Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 800 vagy iphone 4...

Nokia lumia 800 vagy iphone 4 8gb?

Figyelt kérdés
melyiket választanátok meyikkel lehet több mindent csinálni ?
2012. márc. 27. 19:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Iphone de 16gb mert a 8 szerintem kevés. WP7 se rossz de Ios lazán veri több program ráadásul a nokiát nem tartom olyan jó okos telefon gyártónak. várom már a sok embert aki mindjárt mondja hogy androidot vegyél :D
2012. márc. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
énis igy vagyok ezzel :) inkább iphone mint windows jöhetnek androidossal most is az van megbántam -_-" egyébként nekem a 8gb nem kevés :) zene meg egy pár pogramra elég ez nem :D?
2012. márc. 27. 19:42
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél androidost!
2012. márc. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%

mit jelent az,hogy tobbmindent lehet vele csinalni???

ha kommunikaltatni szeretned,bluetooth,ingyenes lehetosegek,akkor nokia,ha villogni,nyuglodni,akkor iphone...

2012. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
kár vitatkozni iphone lazán veri a lumiat ios>wp7 apple>nokia
2012. márc. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem azért veszem az iphonet hogy villogjak nem aza típus vagyok volt már iphonem és egyáltalán nem kell vele kinlodni ahogy te érted ;)
2012. márc. 27. 21:13
 7/18 anonim ***** válasza:

"ha kommunikaltatni szeretned,bluetooth,ingyenes lehetosegek,akkor nokia,ha villogni,nyuglodni,akkor iphone..."

látszik h annyi fogalmad van az iphoneról mint nekem a csillagászatról. Pont ezzel nincs nyűg, és csak a looserek meg plázapi.ák villognak.


üdv: egy aktív iphone 4s tulaj.

2012. márc. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

7/7>


tenyleg nincs fogalmam rola,4eve van iphone a kezembe,8eve hasznalok kulonfele mac termekeket...

:)

ami egy iphonenal nyuglodes(adatkommunikacio kotott,bluetoth nem megy csak masik almas cuccal,hattertarnak nem ismeri fel semmi,stb...)az egy nem almas telefonnal alap...

egy blackberry gyorsabb,egy nokia kezelhetobb...


nem kell elvakultnak lenni...

az iphone egy tulhypeolt valami,semmi tobb...minimalista design ami tetszetos benne,ennyi...


a villogas meg erdekes dolog,mert mindegyik almas azt mondja,hogy o nem villog a telefonjaval csak a masik,megis majdminden felkegyelmu ugy rohangal,hogy lassa mindenki a kezeben az iphonet,megha kinai klon akkor is...

2012. márc. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
ha a sebesség is fontos, akkor inkább lumia. nekem iphone-om van, ezelőtt meg igaz omnia7-em volt, de az soha nem akadt meg semmin. nem mondom, hogy az i4-esem lassú, csak itt-ott azért belaggol. mondjuk jailbreak-elve van, sokan mondják, hogy lassítja és instabilabbá teszi. :) aztán a lumia strapabíróbb is. másik meg tényleg az, hogy ha iphone, akkor legyen inkább 16gb. a 8 tényleg kevés.
2012. márc. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
akkor érdekes, nekem is van régóta macem, meg iphoneom is, asztalon windows, bnőmnek android, barátomnak wp7 volt és semmi pénzért nem cserélném el. Ők szívnak vele, nekem minden megy, se korlát, se semmi. BT-vel mi a baj? annyi hogy nem kapcsolódik más telókhoz, de én nem is szoktam cuccokat ott küldeni. másra meg ott a phone drive app. WP7 még tetszik.tetszik, BB nekem fapados (tökéletesen tudok írni, menedzselni iphoneon mindent melóhoz, vagy sulihoz), android ha fizetnének se kéne.
2012. márc. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!