Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket érdemesebb megvenni?...

Melyiket érdemesebb megvenni? Nokia Lumia 800, Samsung galaxy s2, Iphone4?

Figyelt kérdés

A telefon legtöbbet persze telefonálásra lenne használva. Most lett egy 100M-ás internetem is a telefonra, szóval az is lenne valamennyit használva. GPS jó lenne.

Ha esetleg tudásban közelálló más ötleted van, akkor azt is megnézem...Előre is köszi!



2012. febr. 10. 21:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ipohone vagy s2 de mind 3 teló ilyen 120-140 körül mozog s2 gyorsabb mivel 2 magos viszont iphone ios szerintem sokkal jobb + nekem jobban tetszik meg a mérete is bejön de ez szubjetiv a lumnia 800 meg szép teló de a wp7 nekem nem jöt be
2012. febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Előző:


nagyon szubjektív vagy, ami adott, mindenki az, de ha tényleg segíteni akarsz próbálj meg kicsit objektívebben válaszolni.


Mindegyik telefon jó, mindegyik oprendszer jó, az már tényleg más kérdés, hogy kinek mi jön be.

Nekem pl. ezek közül az iOS tetszik a legkevésbé.

Próbáld ki mindegyiket élőbe, nézz videókat a telefonról (gsm line vagy mi youtube videók, mobiltelefonok néven van fent a csatornájuk).


Még hasonló árfekvésben és hasonló tudású telefon amit ajánlanék az a HTC Sensation, mivel HTC és Android párti vagyok ezt ajánlanám leginkább, de tényleg nézz inkább rengeteg videót.

Egyikkel sem jársz rosszul.

2012. febr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Lehet az vagyok de az emberek többségének az ios vagy android jön be... persze wp7 se rossz de volt szerencsém ki probálni nagyon nem jöt be. ios meg annyit hogy a legjobban optimizált és a legstabilabb os az hogy vkinek zárt vagy nem jön be más kérdés
2012. febr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Az iOS stabilitásban verhetetlen. Én nem szeretem a droidot, de ha telót vennék HTC Sensatin családból vennék, mert a HTC viszi a piacot a htc sense felületével! Amúgy én most 800-ra gyüjtök, szeretem a wp-t mellesleg navigácio szempontjábol tökéletes. Ingyenes Nokia Drive (térképek)!
2012. febr. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Mindegyik fasza telefon, inkább csak az os-es között kll válogatnod,mert mindegyik csúcskategóriás telefon.Én ios párti vagyok, így azt venném, de a Lumia 800 is elég fasza lett.Androidot nem igazán szeretem az instabilitás miatt, meg hogy sok a szar alkalmazás a marketen, amik tele vannak reklámokkal.
2012. febr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. febr. 11. 12:47
 7/25 anonim ***** válasza:

#3


Mivel a WP7 még nagyon új, szerintem még összesen 10 telefon sincs, amin az lenne.

De az is valószínűleg Android sorsra fog jutni, hogy elterjedt lesz, bár lehet ezzel már elmaradtak, de ez mindegy is felhasználói szempontból.


#4


iGO van iOS-re és Androidra is, teljesen ingyen van, net sem kell mellé.


#5


Android nem instabil, max ha szar telefont veszel.

Csúcskategóriás, 100+ ezres Androidos mobil van olyan gyors, mint az iPhone, és tudásra is minimum olyan jó.

Marketen sok a szar alkalmazás? Szinte ugyanazok vannak fent, mint ami App Store-on.

A legfeleslegesebb szar programok is fent vannak mindkét "boltban", és a hasznosabb programok is ugyanazok szinte.


És igaz, tele van reklámmal a legtöbb cucc (az összes ingyenes), viszont ezek nem jönnek be, ha nincs aktív netkapcsolatod, illetve le is szedheted torrentről a program teljes verziós változatát, amibe már nincs reklám (és nem kell hozzá se jailbreak se semmi).

Illetve ingyenes program ezerszer több van market-ra.


Lehet úgy hangzik, mintha az iOS-t szidnám, szóval inkább leírom, hogy nem, nincs vele semmi baj, inkább csak az Androidot védem, mert azzal sincs semmi baj.


Még mindig csak azt tudom mondani: próbáld ki élőbe mindegyiket.

2012. febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nos nincs több ingyenes alkalmazás androidra mint iosra ez hülyeség meg android marketon vannak ilyen semmit se érő alkalmazások még iosra azért minőségibbek jönnek ki... de ez nem is igazán fontos mert JB az iphone vagy torrentel le töltöd androidra és máris ingyen van. Androidba csak aza jó hogy minden ingyen van rá (ugye jb zni se kell mint az iphonet) és testreszabható különben elég instabill ioshoz képest ha nem csúcskategóriás telód van gyakran fagy és sok alkalmazás akad rajta
2012. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Jó, de nehogy már a 30 ezres legalja telefonok teljesítménye alapján ítélkezzünk (mellesleg pl. egy Xperia Mini 40 rongy, és szinte sosem akad, erős hardver, stb)

Nézzük meg az iPhone-hoz hasonló árkategóriás Androidokat, SGS2/HTC Sensation és társai.

Nem akad, maximum nagyon ritkán 1 ms-ra.


Minőségibb programok iOS-re?

Ha tudsz mondani 1-2 példát, ami nincs Marketen, vagy nincs egy "másolata" Marketen, akkor egyetértek.

De hidd el, az App Store 500+ ezer alkalmazása között minimum ugyanannyi a felesleges dolog, mint a Market 400+ ezer programja között.


Instabilabb? Elméletileg igaz, mert az iOS erős túlzással csak 1 készülékre készül, de ez olyan, mint pl. a Windows vs Mac.

Igaz, a Win ezer PC-re van, és elméletileg sokkal instabilabb, mint a Mac, de mégis, ha valaki nem bal.asz, akkor nagyon ritka az összeomlás vagy bármilyen más hiba.


iOS sem rossz, ugyanazt tudja, mint az Android, csak éppen egyszerűbb kezelni, csak az Android pluszba nyílt OS, és ez miatt mindent meg lehet rajta csinálni.

2012. febr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Minőségibb programok iOS-re?

Ha tudsz mondani 1-2 példát, ami nincs Marketen, vagy nincs egy "másolata" Marketen, akkor egyetértek.


Tiny Tower, Star Warfare: Alien Invasion, Marathon 2, McGyro, Call of Duty: Black Ops Zombies, Combat Arms: Zombies, Battlefield 3: Aftershock, Puppet War, Time Crisis 2nd Strike, Real Racing 2, Race after 1977, Mass Effect: Infiltrator


Elég lesz?

Am az appstore-ra nem engednek fel olyan játékot, ami a támogatott eszközökön nem fut legalább 60 FPS-el.Marketre meg minden szart felrakbak tele reklámmal.Tapasztaltam...

2012. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!