Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz az, hogy a Motorola Defy...

Igaz az, hogy a Motorola Defy + - on már lehet video skypolni?

Figyelt kérdés
Amúgy akinek van ilyen teloja mi a véleménye róla? meddig bírja az akksi?
2012. márc. 28. 12:00
 1/3 anonim válasza:
Nálam napi 1 óra netezés mellett + telefonálás meg sms kibírja 3 napig. Használattól függ. Ha egész nap le sem teszed még egy napot sem bír ki.
2012. márc. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs rajta elülső kamera, tehát szerintem nem igaz. Nekem is ilyenem van, én nagyon szeretem, akksi használattól függ, ahogyan előttem is mondták. Nálam telefonnal, játékkal, esetleg kis netezgetéssel kibírja másfél napot, de ha kevesebbet játszom meg használom az alkalmazásokat, kibírja a 2-3 napot is (ami egy okostelefonnál szuperjó!)
2012. márc. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sokat játszom rajta meg sok-sok órát netezek, akkor 1 nap, egyébként 2-3 nap, ami tényleg jó! Lehet video skypolni, csak mivel nincs előlapi kamerája, az egyetlen kamerával videózik, ami a hátsó. Én is szoktam videózni skypon defy+al és nagyon jó :)
2012. júl. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!